Bebeğe hediye

Ablamın güpgüzel bir kızı oldu. Dayı olarak müthiş bir hediye bulmam lazım. şöyle tam altın künye falan istemiyorum

farklı bir şeyler almak istiyorum.
Künye de olabilir aslında ama böyle tasarım bir şeyler :)

ne olur?

bi tane suriyeli erkek çocuk götür. arkadaş bu işin fıtratında altın künye götürmek var niye marjinallik

  • masa penisi  (26.03.15 10:09:16)
ilerde takacagi guzel bir kolye ya da bileklik olabilir. dayidan hatira manasinda.

  • fraise  (26.03.15 10:10:57)
Gözünüz aydın :)

Bende bir sene önce dayı oldum.Yeğenime hediye almadım adak adamıştım hayırlı bir geleceği olsun diye adakla hallettim.

Doğum günü içinde Star Wars ewok kostümü almıştım :)
  • member of illuminati  (26.03.15 10:13:45)
Bunu alın size bir ömür dua etsinler :)

www.bulabilirim.com
  • VazgectimSenden  (26.03.15 10:14:55)
yeni doğan bebek için alınacak fazla seçenek yok ki. giysi miysi alsan 2 hafta da bir küçülür. bez ya da mama al ihtiyaçları varsa. yok ise durumuna göre çeyrek/yarım altın al geç. 1 yaşına filan gelince güzel bi oyuncak vs alırsın.

  • spirit crusher  (26.03.15 10:41:54)
ille de bişi takman şart değil. ihtiyaçları olan bişey al bence. mesela taşıma şeysi lazım olur uzun bi süre. almamışlarsa alabilirsin

(git: www.modadunyasi.com)
  • kedizekali  (26.03.15 14:48:59)