Telefonum neden böyle oluyor?

Chrome'da takılırken sanki telefonun orta tuşuna basmışım gibi internet sayfası kapanıyor ve telefonun ana ekranına dönüyorum. Chrome imgesine yeniden tıkladığımda açık sekmeler yeniden açılıyor. Sebebi nedir acaba?
Telefon s3 mini.

aynısı bende de var, hem de aynı model!

donanım yetmezliğinden bence :/
  • devilred  (25.03.15 22:02:08)
sony xperia acro s ve aynısı bende de var. devilred'e katılıyorum. telefon kastığında oluyor genelde.

  • bengi tonyukuk  (25.03.15 22:05:08)
açtığın sayfaları bir yerden sonra telefonun rami kaldırmıyor telefonda uygulamayı kapatıyor.

  • lprytk  (25.03.15 22:05:38)
Çözümü nedir peki? Telefon çok dolu da değil. 9-10 tane uygulama var sadece.

  • pike  (25.03.15 22:08:36)
Çözüm olarak genel tavsiyelerimi vereyim ben:
Ayarlardan uygulama listesine gidin ve orada gereksiz gördüğünüz tüm uygulamaları devre dışı bırakın, temel olarak chaton, samsung sinema, google+ (yedeklemesini kullanmıyorsanız) gereksiz sayılabilir. Daha gereksiz uygulama vardır illaki.
S3 mini güçlü bir cihaz değil, facebook'ta fazla takılmıyorsanız sadece iletişim için tutuyorsanız, facebook uygulamasını yok edin ve facebook lite apk'sı bulup onu kullanın.

Cihazı kullanırken uygulamadan çıkarken geri tuşunu kullanmaya özen gösterin.
Eğer chrome yine kendini kapatmaya devam ediyorsa, chrome öncesi görev yöneticisinden ram temizliği yapın.
  • atom karincanin torunu  (25.03.15 22:32:34)
açtığınız sekme sayısına ve sayfaların içeriğinede dikkat edin.o kadar çok flash vs içeren sayfalar varki iphone 5ste bile bu olabiliyor.

  • lprytk  (26.03.15 09:19:03)