dizi tavsiyesi

izlediğim ve beğendiğim diziler: dexter, breaking bad, better call saul, house of cards. evet bu kadar dizi izledim sadece. bunlara bakarak ne önerebilirsiniz bana?

person of interest.
american horror story.

  • uuth  (25.03.15 18:24:11)
game of thrones,lost,fringe,oz..

ama kesinlikle prison break öncelikli.
  • drako  (25.03.15 18:25:04)
sherlock. vakit kaybetmeden izle.

  • nathanieltroy  (25.03.15 18:25:44)
Ya abi. Hala tum zamanlarin en iyisi house md yi izlememisler var.

Amerikanin selenasi bbad i izlemissin ama :/
  • brad pitt  (25.03.15 18:26:36)
izlediğin dizilerden 2 tanesini çok beğenen biri olarak house m.d. ve lost izlemeni tavsiye ederim. ben olsam önce house'u izlerim.

  • lorrid  (25.03.15 18:28:13)
black mirror
utopia
house +1
the americans
fringe +1
friends
scrubs
  • kuzey li  (25.03.15 18:31:18)
house beni hiç sarmadı. 7-8 bölüm izledim her bölüm bambaşka bir olay oluyor, sürekli dahiyane bir çözüm buluyorlar her seferinde. kimse ölmüyor o kadar süperler ki herkesi kurtarıyorlar. çok samimiyetsiz geldi bana. ayrıca ilerleyen bir konu istiyorum ben. oz baya çekici geliyor nasıl bir şey azıcık detay verebilir misiniz?

  • soul sacrifice  (25.03.15 18:32:58)
Bucur cadi.

  • brad pitt  (25.03.15 18:37:38)
izlediğin tarza yakın benim bildiğim en iyi diziler prison break ve lost. lost çok bozdu muhabbeti falan var ben de o yüzden başlamamıştım şimdi 1 ayda 5.sezonun ortasına geldim. çok bozdu, finalde sıçtı dalgasına bakmadan mutlaka izle bence, en azından şimdiye kadar bozmadı. :)

bu tarz hariç hangi dizileri izlemeliyim dersen spartacus, game of thrones, shameless, vikings, the walking dead mutlaka izlemen gereken dizilerden.

edit: the wire'ı unutmuşum, o da mükemmeldi.
  • itinayla bozuk kafa tamir edilir  (25.03.15 19:36:54 ~ 19:37:21)
true detective dene

  • vedat chili peppers  (25.03.15 20:09:51)
person of interest

  • xenophobe  (26.03.15 00:22:17)
how to get away with murder
black list

  • jessie mccoy  (26.03.15 13:59:56)