[]

11:30'da metro fm'de çalan şarkı

arkadaşlar,ümitliyim sizden..

şarkı yabancı pop,forever dedikten sonra nakarata giriyor ve open with your heart gibi ardarda birkaç kez nakaratı var.eski şarkılarda hani tek harf tekrarlar dururdu ya,sanırım öyle bir efekt yapmışlar.
open with your heart (burası komple yanlış olabilir :)
o-o-o-open with your heart gibi.

tatlı sesli bir ablamız söylüyor.şarkının nakaratı harici pek bi akılda kalıcı ve vurucu yanı yok.inşallah buluruz bea.

 
Karnaval uygulamasinda calan eski sarkilari da gosteriyor galiba.


  • prompter  (25.03.15 13:39:42) 
ara-tara buldum sonunda,oh bee:

www.youtube.com

not:burdan buldum nettebuldum.blogspot.com.tr
  • jamal_vs_jason  (25.03.15 22:31:49 ~ 22:36:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.