siz de

tıklım tıklım otobüste kimse yanınıza oturmayınca üzülüyor musunuz? tek boş koltuk yanınızdaki ama kimse oturmuyor.

hiç başıma gelmedi. kara çarşaflı bile olsa gider otururum ben ne ayakta durcam :P

  • neira  (25.03.15 11:25:09)
valla ben seviniyorum ooohh ne güzel rahat rahat
özgüvenimi halk otobüsündeki tipler mi kıracak, daha neler :)

  • littlejack  (25.03.15 11:29:20)
Benim yanıma sığmıyorlardı toplu taşıma kullandığım yıllarda.

  • arnold schwarzeneger  (25.03.15 11:46:49)
metroda oluyor bazen. azcık rahatsız oluyorum. bazen de olmuyor biri şıppadanak oturabiliyor. bir diğer azcık kıllandıran şeyse benim boş yerleri görünce etrafında daha çok güzel insan olanını tercih etmeme rağmen ama benim oturduğum yerin çevresinde boş yerler olunca hep teyzeler obezlerin falan gelip oturması, üzülüyorum :(

  • i ve been mistreated  (25.03.15 11:48:56 ~ 11:49:22)
göbek atcak kadar hoşuma gidiyo valla tüm yol öyle sürse ama illa biri oturuyo sonuçta kalabalıktan ötürü.

  • rayde  (25.03.15 11:58:25)
oturmayına göre değişiyor. eli yüzü düzgün insanlar benim yerime başkasını seçince acaba ben de bir sorun mu var diye işkilleniyorum ama hepsi topu topu 10 saniye sürüyor daha sonra rahat yolculuk etmenin keyfini çıkarıyorum.

  • in search we trust  (25.03.15 12:13:16)
sevinirim la, bacaklarım sığmadığından işkence gibi oluyor o koltuklar. bi yayılırım ki sorma gitsin :)

  • seyduna6687  (25.03.15 12:42:58)
Şöyle bir hayal ettim de mutlu olurdum sanırım. Otobüste tek boş koltuğun benim yanım olduğu hiçbir sefer hatırlamıyorum.

Hatta ilk oturulan yerlerden biri benim yanım olabilir. Tabii o otobüslerin bazılarına bacaklarım sığmadığından yarı yayılır pozisyonumu bozmak için yapıyor olabilirler ya da bana öyle geliyor :)

Sen kadındın değil mi? O zaman muhafazakar ya da muhafazakar toplumda büyümüş kafayla "bayan yanı" diye boş bırakıyorlardır.
  • nawar  (25.03.15 12:59:17)
vebalı gibi hissediyorum.

  • kayranin kedisi  (25.03.15 15:06:10)
Tam tersi çok mutlu oluyorum ben

  • bedbed  (25.03.15 15:07:42)
yok ben değil bi arkadaşın başına gelmiş de nawar ve minik donat :p

@arnold sesli güldüm.
  • seksen9  (25.03.15 16:56:00)