play station kullanıcıları plus hesabını nereden alıyorusnuz?

fiyatlar şöyle;

Hong Kong PSN:------------------------------------Türkiye PSN------------------------US PSN

Ps plus 12 aylık:77,58TL ------------------------------ 150 TL---------------------------112 TL

Ps plus 3 aylık : 25,47TL ------------------------------ 45 TL-----------------------------40 TL

Ps plus 1 aylık:11TL ---------------------------------- 20 TL-----------------------------22,45 TL

ben hong kong'dan almayı denedim beceremedim. siz nereden alıyorsunuz? artıları eksileri nelerdir?

ben us psn'den almıştım tr 50% zamlandığında, tabii dolar o zamanlar bu kadar yüksek değildi. sanırım bu fiyatlar o döneme ait. şu anda 50 dolar 125 lira civarı.

us psn'nin hiçbir eksisini görmedim şimdiye dek; bilakis çok faydasını gördüm. ps3'e sahipken inanılmaz indirim dönemleri oluyordu, çoğu kral oyunu 10-20 dolar arasında almışımdır. ps4'te oyunlar yeni olduğundan öyle çok sayıda indirim yok ancak yine de 1-2 ay önce fifa 15 ve bf4 15-20 dolar'a inmişti ki, tr psn'de bu fiyatlar mümkün değil. oyun fiyat politikaları da şahanedir mesela; yeni çıkan her oyun 60 dolar'dan çıkar, sonra o fiyat kademe kademe düşer, şükran günü, sömestr, yaz tatili, noel gibi dönemlerde bomba indirimlere girer falan. biraz uzun oldu ama us psn gayet dürüst ve kullanıcı dostu çalışıyor tr'nin aksine. tr ile arada fiyat farkı pek kalmamasına rağmen üyeliğim bitince yine us psn'den alıcam ben.
  • Unorthodox  (25.03.15 05:25:12)