ne yapıyorsunuz_

vol bilmem kaç oldu ama çok sıkıldım. nasıl vakit geçiriyorsunuz? kitap okumaktan sıkıldım

Karaköydeyim, eve dönüyorum. Gittiğim gibi uyurum.

  • Tears of Devil  (24.03.15 21:38:12)
sevgilimle tv izliyoruz

  • ayrıl coco  (24.03.15 21:39:37)
amy winehouse dinliyorum spotify'dan. yarım kadeh şarap koyacam şimdi. sonra da yatarım. yarın iş var.

bunları yapıyorum.
  • mr.goodcat  (24.03.15 21:39:56)
Uyumaya calisiyorum. Yarin is var. Ulan amma da kapitalizm'in kolesi olmusuz. lafa bak; "yarin is var". Simdi uyuyayim ki yarin patrona daha fazla kazandirayim. Baskalari icin hayatimizdan odun veriyoruz amk.

  • Hitchcock  (24.03.15 21:43:32)
tinder'dan bi hatunla buluştum, koluma bile girmedi amk. moralim bozuk. billie holiday dinliyorum.

  • sinek kral  (24.03.15 21:44:34)
Tuketici guven endeksi cok dusuk cikmis. Ona bakiyorum, bana neyse?

  • delifaruk  (24.03.15 21:46:01)
hastaydım. şimdi kalktım, yemek yedim. sivrilik yapabileceğim platformlar arıyorum.

Bence insan omru 25 ile sınırlanmalı. O zamana kadar gorebılecegı her seyi gormus oluyor.
  • anonymice  (24.03.15 21:46:54)
az önce pompeii'yle ilgili bir belgesel izledim. kafamda deli sorular. dur hatta duyuruya sorayım.

  • der meister  (24.03.15 21:47:13)
okumam gereken 17 tane makale var. yarıladım. sıkıntıdan ölcem sanırım.

  • justinho26  (24.03.15 21:48:30)
@anonymice, ben herseyi goremedim. Hala yenileri ekleniyor.

  • delifaruk  (24.03.15 21:58:41)
@delifaruk

senin için 30 una çekeriz :)
  • anonymice  (24.03.15 22:02:21)
Çay içiyorum. elimde yds kitabı falan çok seksi durum düşman başına yok bi de dostlar başına

Kötü kız kahkahası
  • indescribable  (24.03.15 22:06:48)
hem is hem ozel hayat biraz sorunlu bu ara, viskimi hazirladim simdi ona baslayacagim

  • kamyonsans  (24.03.15 22:31:18)
Eve girdim bayılmak üzereyim yorgunluktan. Hayatımın en büyük (bana göre değil) toplantısına eşofmanla girdim, ortadoğu müdürü dahi vardı ve ben çat diye kalkıp sikerim işinizi ben istifa ediyorum (aynen böyle) dedim. Kafam çok değişik.

  • Tears of Devil  (24.03.15 22:36:33)
interstellar'ı izledim az önce

  • rakicandir  (24.03.15 22:47:48)
@rakican yorumun nedir?
@der meister link atsana haci abi.
cevap verecek olursam modern family izliyorum.
  • Golgi  (24.03.15 23:00:39)
hikaye pek derli toplu gelmedi bana.bilemiyorum.hollywood klişelerine fazla imkan vermemeye çalışmışlar ama yine de başaramamışlar.
onun dışında bilimle (uzaktan yakından da olsa) alakalı olması gayet takdire şayan,destekliyorum.

  • rakicandir  (24.03.15 23:03:38)
Çalışmıyorum, onu biliyorum. Çalışmam gerekti oysa. :)

  • aychovsky  (24.03.15 23:18:52)
bitkinim, bunalımdayım bu aralar. geceleri ahmet kaya dinlemeyi alışkanlık ettim son bir haftadır. muhtemelen bu gece yine bir albüm dinlerim baştan sona.

şu anda da behzat ç. izliyorum, elimde soda var falan. bir yandan da ekşi açık.
muhtemelen kapanışı biraz kitap okuyarak yaparım.
  • bir fincan kahve ile film izlemek  (24.03.15 23:41:34)