msn 81000306 hatası

iki tane msn kullanıyorum. biri sorunsuz bir şekilde açarken diğeri bu hatayı veriyor. ikiside hotmail'den. modemi fişten çektim. başlat>çalıştırdan .dll dosyalarını çalıştırdım. document settings contact klasöründeki dosyaları sildim. fakat sonuç sıfır. neden kaynaklanıyor olabilir bu problem.

www.msnhastasi.com

yorumlarda msn discovery'yi kaldırınca düzeldiğini söylüyorlar, msn discovery neyse artık.
  • roadrunner_merlin  (26.08.09 16:20:47)
msn discovery yok. msn plus kullanıyorum.

  • asyMMetry  (26.08.09 16:22:25 ~ 16:23:10)
bu lanet hatayı ben de alıyorum bu sabahtan beri. denemediğim yol kalmadı. windos güncelleştirmelerinin hepsini yaptım. onar dedim, onar ma dedim. biraz onar biraz bozuk kalsın dedim hiçbiri olmadı. iişin garibi nette biraz araştırdım, bugün aynı anda baya kişinin başına gelmiş ama herkesin değil. seçilmişiz bi şekilde heralde. ne ofiste ne evde şu ana kadar giremedim. son çare msn in son sürümünü mü kaçırdım acaba diye nette son sürüm msn i indiriyorum şimdi. onu kurunca denicem. sonuçları yazarım.

  • concon denetci  (26.08.09 21:15:55)