Online diploma

Dünayda bir çok üniversite online diploma imkanları sunuyor. Project management ve benzeri inşaat mühendisliği alanında hangi siteleri tavsiye edersiniz.

Veya daha da genişleteyim online diploma konusunda en iyi bilinen site/üniversite hangisidir?

bana paso spam mail atan kaplan university var

  • masa penisi  (24.03.15 17:04:54)
O online diploma imkanı sunan unilerin çoğu bir ofiste oturan bıyıklı adamların hakimiyetinde. kaynak:commonsense.

  • anonymice  (24.03.15 17:08:53 ~ 17:09:24)
isverenler online diplomayi salliyorlar mi? ciddi soruyorum. eger sallamiyorlarsa gereksiz.

  • hot potato  (24.03.15 18:06:13)
yök'ün tanıdığı 4 yıllık resmi üniversiteleri diyorsan olur. yesevide bazı mühendislikler var. istanbul uni ve sakarya uni.de de bazı bölümler var.

  • orpheus  (24.03.15 20:05:28)
Kasdettiğim yanlış anlaşılmış sanırım. edx.org var mesela veya stanfordun online eğitimleri var. Ve bunlar cidden sallanan eğitimler. Muadil soruyordum.

  • vincentvega  (24.03.15 21:03:50)
Onlar diploma degil. Sertifika. Diploma diyince para (tuition fee/harc) karsiligi online egitim sonrasi verilen derecenin diplomasi anlasiliyor. senin orneklerin mooc: en.wikipedia.org
www.mooc-list.com

  • hot potato  (24.03.15 22:14:15)
Ucla extension
Harvard extension

Pahalıdır yalnız. Özellikle Harvard'da ders başı graduate level dersler 2200$, lisans 1200$. En büyük özelliği 3 ders alıyorsun, ortalaman 3.0ün üstündeyse yüksek lisansa Amerika'da devam ediyorsun Harvard'da. Tabi açıköğretim fakültesinin mensubu olarak. Yine de bazı derslere giriyorsun kampüste, diğer Harvard öğrencilerine sunulan kampüs olanaklarından faydalanabiliyorsun. İstemezsen de bütün derslerini online alıp sertifika alıyorsun, ya da sadece son 3 dersini kampüste almak zorunluluğu var diploma için.
  • patiska  (25.03.15 06:56:50)