Önerebileceğiniz İş Sektörleri (hayat hikayesi içerir)

Biraz uzun olacak ama söyle başlamak istiyorum;
Ben 20 yaşında askerliğini tamamlamamış saf temiz ve çalışkan olduğumu düşünen biriyim.Başta şunu sormak isityorum size hangi işe girsem 1 yada 2 ay çalıştıktan sonra çevremdeki birinden kalleşlik gelip işten çıkıyorum elimden geldiğince çalışmaya çalışan bi insanım şu koskoca dünyada vicdan merhamet sahibi bi işveren yok mudur arkadaşlar aklıma market vs gibi ortamlarda çalışmaktan başka bir iş gelmiyor yani ben şu hayatımda neyi merak edip öğrendiysem öğrenmeye çalıştıysam hiçbiri bana maddiyat anlamında geri dönmedi çok daralıyorum ağlamak istiyorum ağlayamıyorum psikolojim fena halde bozuldu 2 yaşımdan beri bilgisayarla büyüyen oyun olsun araştırma tamirat gibi şeylerle ilginerek vakit geçiren gitar çalan kickbox yapan ana mesleği araba tamirciliği olan bi insanım neden hiç bir zaman birazçık olsun ya birazçık istediğim türde bi iş yapamıyorum oysa ki hayallerim o kadar kücük ve dar ki sadece bir intenet kafem olsun arka odasında ufaktan bilgisayar tamiri yaparak ömrünün tamamlamak isteyen birisiyim nerde işe girsem işe başlasam biri kesin bana kazık atıyor çünkü çok temiz düşünen herkezi kendim gibi saf sanan bi salağım 3 abim var 3 üde ünivesite bitirip hayatlarını kurtaracak kadar para kazanıyorlar ve çok yanlız biriyim hiçbirinden ekmek iş kalacak yer istemedim hayatım boyunca istememde ama bi insan neden bu kadar kendini yanlız hisseder ki arkadaşım yok çevremde ne zaman bir iş yerine başvuruya gitsem açık sözlülükle herşeyi anlatıyorum böyle böyle oldu çıktım diye bu hayatta banada severek her gün isteyerek gidebileceğim bi iş sektörü yok mudur?

bikac yil once senin durumundaydim. avmlerde satis elemanligi yapiyordum. sonra herseyi bi kenara birakip once iskur' un sonra ismek' in bilgisayar ve web kursunu bitirdim. sonra karin tokluguna 6 ay bi yerde calistim is ogrenmek icin. uzerine katarak bugun mutlu oldugum noktaya geldim. bu derdiklerim 27 yasinda oldu.bilisim'e yonel. kimseye de kulak asma. bildigin yoldan sasma

  • mayeskuel  (23.03.15 20:14:44 ~ 20:18:00)
mayeskuel +1
kesinlikle. senin insanla muhattap olmayacağın ya da mümkün olduğunca az olacağın işler yapman lazım.

  • Giovanni Pipitto  (24.03.15 07:28:29)