peugeot 3008 in vitesi o kadar kotu mu ?

showroom da baktim ama deneme surusu yapcka arac yoktu. internette okudugum yorumlar cok korkuttu. gercekten sanzimani lanet ettirecek kadar kotu diyelner var. ben ford focus, bmw surup alisan adamim. gercekten oyle sanzimana alismam nasil olur bilmiyorum

ote yandan arac sahane, istedigim gibi tam , bagaj kapisi super, arka koltuk ferah genis ve vites tuneli yok. panaromik tavan. nissan qashqai almayacagim icin peugeot tam bana gore. ama eger vitesi o kadar kotuyse yok alamam

onun yerine dizel otomatik highline 90binliralik golf alirim. onun vites gecisleri iyi.

Volkswagen Golf +1

  • Hitchcock  (23.03.15 21:35:04 ~ 21:36:49)
1,6 motorlu Peugeot ve Citroen dizellerde bildiğin manada otomatik şanzıman yok. Onun yerine otomatikleştirilmiş şanzıman var. Yani normal manuel şanzıman var aslında ama senin yerine araç sanki debriyaja basıyor da değiştiriyor gibi. Tabi bu işlem biraz acemice oluyor ve vites değişimlerinde araç yığılıyor. Milletin arıza zannettiği şey aslında arıza değil.

  • naharir  (24.03.15 08:12:51)