SGK Başvuru

Arkadaşlar, yaklaşık 8 aydır SGK'lıyım ama sağlık karnem hala öğrencilik zamanlarımdan kalma. Üç saat sonra Şişli Etfalden aldığım randevuma gideceğim. Nüfus kağıdı dışında bir şey götürmem gerekiyor mu?

SGK'ya başvurmalı mıyım?

calıstıgın yerden vizite alcan. saglık karnesi iptal artık verilmiyor. o karneyı de alırlar zaten.

  • bryan fury  (26.08.09 13:14:33)
Peki vizite kağıdı aldıktan sonra SGk'ya gidip ekstra bir başvuru yapmam gerekiyor mu?

  • dusunen hayvanin onde gideni  (26.08.09 13:18:57)
Aktivasyon denen uyduruk bişe çıkarmışlar.kafa kağıdınla beraber ssk il/ilçe müdürlüğüne gidiyosun adam kimliğinden bikaç bilgiyi 1-2 dakkada sisteme giriyor iş bitiyor.Böylece hastane/eczane kimlik numaranla ssklı olup olmadığını şak diye görebliyor.Ben göztepe de yaptırdım.45-50dk sıra bekledim 1 dk lık işlem için.

  • ohshit  (26.08.09 13:37:02)
aktivasyon konusunu iş verenın yaptırması gerekiyor ?

  • bryan fury  (26.08.09 18:00:57)