Önerebileceğiniz TTNET alternatifleri var mı?

TTNET'ten aradılar da bugün. efendim tahahhüt süreniz bitti, netlimitsiz bilmem ne hödösü için 60 tl yapalım 24 ay çakalım dediler. düşüneceğim dedim.

biliyorum hepsi ttnet altyapısını kullanıyor bla bla ama yine de insan merak ediyor. çünkü son 6 aydır turknet zırt pırt arıyordu "ev telefonu da dahil şu kadar tl ödeyin bize geçin" diye.

başka neler var bilmek istiyorum.

aslında tahahhütsüz birşeyler süper olur da, ille olacaksa süresi az olsun isterim. download'cı insanım bu arada. diziler, filmler, x-art'lar vuhuuu...

kablo tv bağlantınız varsa uyduneti öneririm. ben uydunetteyim fiyatları da uygun. şuradan tarifelere bakabilirsiniz: www.turksatkablo.com.tr

  • error522  (23.03.15 14:50:59)
fiber varsa fiber. yoksa uydunet.

  • check minus  (23.03.15 14:52:33)
sitesinden binamda var mı diye kontrol ettim ama yokmuş malesef. uydunet yalan yani alternatif olarak. uydunet olmayan yerde fiber hiç yok tabi. :)

  • matrix  (23.03.15 15:03:11)
x-art'a kota dayanmaz aldfkjghd :)

superonline'a kızgın olmasam önereceğim ama apartmana ip tv bağladıklarından beri hızım bok gibi. en güzel geri beslemeyi apartman komşularınızdan alırsınız.

Taahhütsüz olduğunda çok pahalı oluyor hepsi, paket fiyatu 60'sa 90 diyorlar...
  • kimlanbu  (23.03.15 15:14:52)