Gelin çiçeği

Çok beğenerek bir gelin çiçeği sipariş ettim, Piyasanın üstünde bi fiyatı vardı, yarısını ödeyip Siparişi verdim. Ama elime gelen çiçek görünenden çok daha küçük, oyuncak gibi bi şey. Aynı çiçek ama açıdan farklı sanırım.
Çok kararsız kaldım, karşı taraf isterseniz iade yapalım
Isterseniz Gönderin büyütelim
Isterseniz ödediğiniz kalsın, o ufak çiçek de kalsın dedi.

Karar veremedim, bi bakar misiniz, birinci çiçek sipariş ettiğim, ikincisi gelen.
Hayaller/hayatlar oldu tam.

bence güzel.

  • naharir  (23.03.15 12:07:28)
çiçek güzelmiş, bence boyutları iyi.
ama madem satıcı da yardımcı oluyor, içine sinmediyse geri yollayıp büyütmelerini rica edebilirsin.

  • lily briscoe  (23.03.15 12:12:12 ~ 12:12:30)
çok küçük, bence bu sende kalsın ama yeni bir çiçek bak daha doğal duran ve büyük

  • k  (23.03.15 12:13:25)
büyük güzel olmaz.

  • Frederick Co  (23.03.15 12:26:52)
kendi fotoğrafları sana gelenden çok daha dolgun görünüyor, belki sapları daha kısa tutulduğu için daha orantılıdır, seninkinin sapları uzun olduğundan biraz küçük kalmış olabilir yukarısı.

içine sinmediyse gönder, bi daha ne zaman gelin çiçeği alacaksın.
  • freya  (23.03.15 12:39:50)
bence boyutlar fotoğraftakiyle aynı. içinize sinmediyse düğün günü canlı çiçeklerle zenginleştirebilirsiniz.

  • kakao  (23.03.15 12:40:02)
bence guzel, ben de aylarca gelin cicegi secmistim ama o telesede siprais fln edemeden dugun gunu ninalim bana bi cicek yaptirmis, hic de sevmemistim. en azindan bu sizin begendiginiz...

  • alis su hallerime  (23.03.15 12:46:12)
ödediğin kalsın, çiçeği gönderme bence de güzelmiş.

  • sistem enkazı  (23.03.15 12:49:22)
bence gönder büyütsünler

  • painted bird  (23.03.15 12:50:06)
ben neden gerçek çiçek kullanmadığınızı merak ettim.

2 fotoğraf arasında ise bence fark yok.
  • whimsical  (23.03.15 12:52:17)
fark yok, seninki biraz üst taraftan sıkıştırılmış bence. içine sinmediyse geri gönder.

  • pokerface  (23.03.15 12:57:37)