yatak tavsiyeniz var mı?

yatak alacağız fakat hangisini alsak? birimiz sert ve ortopedik, birimiz yumuşak seviyoruz. ikimizi birden memnun edecek bir yatak var mı? sert ve ortopedik olup uyunmayacak kadar sert olmayan yataklar da kabulümdür.

çift kişilik 1000tl civarı.

bu arada paket yaylı yatak kullanan varsa, nasıldır bunlar?

ayrıca ikea'dan yatağı olan var mı?

istikbalden orgaflex yatağı kullanıyoruz memnunuz. annemde de sleepwell var o da o fiyatlarda o da güzel.

  • sta  (23.03.15 10:17:01)
Birkaç gün önce geldi yeni yatağım, bundan aldım: www.dogtas.com.tr

Paket yaylı sistem, 5 cm visco katmanı var, gayet konforlu bi yatak, şimdilik memnunum. 160x200'ü 1480'e bıraktı satıcı arkadaş.
  • msb  (23.03.15 10:17:32)
mervenin söylediği biraz garip olmuş
dönüşümlü mü kullanacaksınız bir hafta sert bir hafta yumuşak :))
ben planet markasının forever modelini aldım sırf annemdeki yatak yumuşacık ve yatınca yorgunluk hissini alıyor çok rahat diye fakat nedense benimki sert ve bel ağrısı yapan cinsten çıktı aynı yatak nasıl böyle farklı anlayamadım.
bence istikbale gidip deneyerek ortak nokta bulun
  • neira  (23.03.15 10:17:45)
www.istikbal.com.tr

ben bunu kullanıyorum ve oldukça memnunum.
  • tearif  (23.03.15 10:22:11)
sert yatak + kalınca bir alez sorunu çözebilir. alez sert yatak sevmeyenleri rahat ettiriyor.

  • lily briscoe  (23.03.15 12:00:24)
kesinlikle bambi yatak. Yatak tavsiyesi bambi.com.tr

  • bambi  (29.06.19 16:16:16)