Araç teyp+navigasyn+bluetooth öneri

Aracımdaki teyp yerine, navigasyon+bluetooth+radyo özelliklerine sahip ekran alayım diyorum. Android'li olanlar daha pahalı sanırım. Kullanan, marka ile deneyimlerini paylasabilir mi? Navigasyon, ekran takılıyor mu? Bluetooth iyi çalışıyor mu?(görüşmeyi teyp üzerinden yapmak istiyorum)

Teşekkürler

Minimum maliyetli: piranha. işini yapar, fazla soru sormaz.

  • anonymice  (22.03.15 16:49:27)
piranha cougar alabilirsin: piranha.com.tr

  • teknikekip  (22.03.15 16:52:34)
Hocam ben aracın orjinal radyosunu söküp onun yerine, alacağım ekrani takacagim. Aux bağlantısı ile, bluetooth çalınca radyonun sesi kısılmasını istiyorum.
Piranhanin navigasyon modelleri var ama bahsettiğim bütün bir modeli yok sanırım

  • werderweremem  (22.03.15 16:54:07)
Piranha da varmis, inceliyorum. Kullanan var mi modeli. Ortalama 1000 tl mal oluyor sanırım. Riske girmek istemiyorum

  • werderweremem  (22.03.15 16:55:46)
piranhanın tek eksi yanı malzeme kalitesidir. İçindeki piller az gider, yada soketleri çabuk asınabilir.

  • anonymice  (22.03.15 17:07:14)