İntersteller Tekrar İzlediniz mi?

sinemada izlemiştim. Tekrar izleyim mi?

siz izlediniz mi?

ben hiç izlemedim. bir bile yeterince fazla bence.

  • kargn  (21.03.15 22:50:22)
ben izlemedim, popülerite düşmanıyım popülerliği bitsin bi kaç sene sonra izlerim

  • masa penisi  (21.03.15 22:51:01)
bugun ya da yarın izliycem.

  • elorelia  (21.03.15 22:53:00 ~ 22:53:08)
Sinemada izledikten sonra bir kez de evde izledim. Bir kez de beraber izlemek istedigim bir kisi var, onunla izleyebilirsem onunla izlemek istiyorum.

  • yuzır  (21.03.15 22:53:29 ~ 22:53:41)
izleyecem bu akşam torrenti açıp bilgisayarı açık bırakmayı düşünüyorum. hatta hdmi ile tvye aktarıp aileme izletecem. biraz kaliteli film görsünler survivor izleyeceklerine.

  • benim adim kerim hepinizi severim  (21.03.15 22:53:48)
torrentle indirmekle uğraşmayın popcorndan tıkla izle full hd veriyor.
popcorntime.io

  • masa penisi  (21.03.15 22:55:57)
Cevaplara gel :) c.nolan filmlerinin altin kurali, tekrar tekrar izle.

İnterstellar basyapit. 1.izlersin. sonra okur, arastirir, tekrar izlersin.
  • brad pitt  (21.03.15 23:09:34)
Izledim evet.

  • evc  (21.03.15 23:13:36)
inception ve interstellar son yıllarda çıkmış 2 başyapıt bence.

evet iki kez izledim.
  • danica maupoissant  (21.03.15 23:19:39)
İzlerim.

  • işteöylebirşey  (21.03.15 23:20:31)
sinemada izledim tekrar izlemek için 31 martı bekliyorum digitürk salonlara gelecek tv'den rahat rahat izlerim diye düşünüyorum

  • sen de git sen de unut  (21.03.15 23:28:29)
izle kesinlikle.

antipopülistlere de buradan bir kaç şey söylemek istiyorum, akımın önderlerinden olarak. behey gılgamışın boz delganlıları; öyle kafana göre antipopülist olamazsın. her şey gibi bu işin de raconu ve önemli sorumlulukları var. madem herkesin beğendiği şeyi, hakkında yorumlar yaptığı, taptığı şeyi beğenmeyeceksin, o zaman o şeyi ilk sen seveceksin. yani demek istediğim bu bir filmse, milletin yorum yapmasını beklemeden o filme gideceksin, ilk izleyen sen olacaksın ve değerini ona göre kendin vereceksin.

oturduğunuz yerden ben herkesin beğendiği şeyi beğenmem ulan demek kibir, bencillik ve tembellik kavramlarına hizmet eder.
  • m murphy  (22.03.15 00:01:44)
(the dark knight hariç) nolan'ın filmlerini ikinci kez izlemeye gerek yok bence. senaryonun güzelliği ve gizemlerini öğrendikten sonra çektiği filmlerini tekrar izleme isteği gelmiyor. bütün büyü bozuluyor.
2. kez izlemek için beyni resetlemek lazım :)

  • yons  (22.03.15 01:08:54 ~ 01:09:50)
izlemedim, izlemeyeceğimde oldukça overrated vasat bir film.

  • reverse engineer  (22.03.15 01:37:57)
benim düz bi arkadaşım var. dünyanın en düz adamı.
losttan sonra fringe geldi hani. ilk bölümü izledi. abi bu ne yaa adam uçaklarla başlamaya alışmış. dedi.
bu nolan nanesi için de, interstellar inception gibi dedi, adam zamanın bağıllığına kafayı takmış dedi.
bence haklı lan. yaşasın düz adamlar.
  • kargn  (22.03.15 01:42:30)
2. kez izlenecek film değil kesinlikle.

  • soul sacrifice  (22.03.15 02:06:26)
param olsa sinemada bir daha izlerdim. boş olduğum bir vakit izliycem

  • glamdr1ng  (22.03.15 13:16:43)