Grip için doktor arkadaşlardan öneri

domuz gribi midir nedir anlamadım yakalandık bir illete şimdi kurtulmaya çalışıyorum. en belirgin rahatsızlıklar boğazda yanma -öksürürken- ateş, feci halde eklem ağrısı. 1 saat kadar evvel bir istifra ettim ama hastalıkla mı alakalı ilaçlarla mı bilmiyorum. elimde perebron, croxilex-bid, minoset, otrivine ve kloroben var. croxilex-bid i ikikere, dğerlerini de 8 saatte bir alıyorum. minoset ve tayfasını aldıktan sonra 1-2 saat kadar bir ferahlama olsa da sonrası eklem ağrısı ve ateş içinde... diyorum ki acaba ben bu minoset ve tayfasının yanına bir de katarin yada theraflu forte çaksam mı? fazla gelir mi?

not: minosetgiller ve anti biyotiği yeni almaya başladım, 1 kere kullandım.

ates varsa sikinti var. domuz gribi testi yapabilecek bir hastaneye git.
buyuk ihtimalle degildir ama allah korusun oyleyse de cevrendeki sevdiklerine zarar vermemis bi an once tedavine baslanmis olur...

  • rentts  (21.03.15 21:59:34)
Minoset iptal. Katarin veya Theraflu Forte (gunde 3 kez bir adet) alinabilir. Ates ve kirginlik devam edecek olursa ve mide saglamsa Aspirin Plus C (gunde 3 kez bir adet suda eriterek) rahatlatici olur. Gecmis olsun.

- doktor agzindan
  • common of demons  (21.03.15 22:02:19)
bol su, taze meyve sebze.

  • fayfim  (21.03.15 23:24:22)