Kedimin üzerine sıvı yumurta döküldü !

arkadaşlar merhaba. mutfakta sofrayı kurduk kahvaltımızı yapacağız derken bizim ceberrut kedimiz omlet yapılmak üzere kırılmış yumurta tabağını üzerine düşürdü ve her yeri yumurta oldu.

peçeteyle şöyle bir kabasını aldık. ancak hareket ettiği için üzerinde bazı yerlerde bu yumurta kaldı tam silemeden.

köşeye çekilip küçük diliyle vücudunu yalayarak temizlerken çok acıdım o haline. e bende de kocaman dil var. daha efektif olur diye başladım ben de onun tüylerini yalamaya ve birlikte çalışarak bütün yumurta sıvısını temizledik vücudundan.

ancak bir süre sonra midemde yanma ardından kusma hissi baş gösterdi. sanırım kıl yuttum bir sürü ve kusmak isteyip kusamıyorum. acaba parktan biraz çim koparıp yesem kusabilir miyim?

hahahha kedilerde işe yarıyor sizde de yarar bence. ama köpek boku değmemiş çim bulun.

  • alice practice  (21.03.15 10:51:48)
bence üzerine az birşey pul biber döküp mikro dalgaya koyun. taze et ve omlet ile güzel kahvaltı olur

  • masa penisi  (21.03.15 10:53:11)
tarçın ve badavut pirincini beraber haşla sonra da çöpe dök.

  • seviyorsevmiyorseviyorsevmiyorseviyor  (21.03.15 10:56:47)
şakaysa komik değil, gerçekse trajikomik.

parmak yöntemini deneyin. bilseler kediler de öyle yapardı. insanın kendini kusturması için çime ihtiyacı yoktur.
  • prodeq  (21.03.15 10:58:35)
hahahaha. yok lan yok bu gerçek olamaz. sabah sabah iyi güldürükçülük yaptınız, sağolun. :)

  • kirk karaktere sigmayacak adam  (21.03.15 11:09:08)
makara yapıyor len.

  • Alt4y  (21.03.15 11:09:50)
Ahahahahah Allah'ın belası ya feyk atıyor

  • sytemofadownmanyagi  (21.03.15 11:16:27)
kediyi kapatıp açmayı denediniz mi?

  • mayday  (21.03.15 11:37:33 ~ 11:41:44)
Kedi, isemeye alissin diye kedi kumuna iseyen arkadasi hatirlattin kardes.

  • halitkin  (21.03.15 12:54:24)
hahhahahahhah ay kahkaha attım

  • littlejack  (21.03.15 13:52:58)
gardaş niye kediyi emdin ki direkt tavaya atacaktın kedili omlet olacaktı

  • patr  (21.03.15 17:11:30)