kedi severlere soru

sevgili iki şehrin insanları:

olay şu; bizim şantiyede bir kedi vardı. diğer kedilere hiç ama hiç benzemeyen, bildiğimiz siyah beyaz normal tekir ama bi asaleti vardı. benim bulunduğum süre içerisinde 2 kez yavrulama zamanını gördüm. hayatta kalan tüm kediler şu an halen daha bizim yanımızda, biz besliyoruz. ama bu kedi gel gör ki aniden bir gün yaklaşık 3 ay önce ortadan kayboldu. en küçük yavrusu 2 aylıkken filan. sonra bu kediyi yaklaşık 500 metre ötede başka bi alanda gördük. başka şirketin kamp alanına gitmiş. tuttuk kediyi geri getirdik. gelirken huysuzdu. geldi yavrularını kokladı ve tekrar gitti. bi daha da ondan sonra ben görmedim.

sorum şu: ne oldu da 2 seneye yakın yanımızda olan kedi bi anda kaçtı. kimsenin bişey yaptığını sanmıyorum. sizce neden gitmiş yada kaçmış olabilir? tekrar belirtiyorum bambaşka bir kediydi. yadigar yavruları kaldı. onlardan 2 tanesi de efsane tabi:) günlerdir aklımda sorucağım bu güne nasipmiş.

kedi yavrularını sütten kesilince terk ediyor. orası kalabalık gelmiştir daha rahat yemek bulacağını düşünmüştür belki.

  • argent dawn  (20.03.15 19:51:47)
yemekten yana çok sıkıntı olduğunu zannetmiyorum.

  • rononoa zoro  (20.03.15 20:11:24)
Erkekler çiftleşmek için rahatsız ettiyse kaçmış olabilir.

  • pazardanaldimbirtane  (20.03.15 20:42:13)
Annelik bağı bir anda bitiyor böyle. İyi bir şey mi kötü mü bilemiyorum.
Stresten de olabilir, yavrularını koruma olayı filan, sürekli ayık olması.

  • Cursed Chico  (20.03.15 20:51:50)
popülasyon artınca, kendi yavruları bile olsa kaçıyor. kimsenin ekmeğine mani olmamak ve kendi ekmeğine bakmak için. bir de kendi yavrularından erkek olanlar aralarında kavgalaşıp kendi haremlerini kuracak o alanda, analara yer yok.

  • alice practice  (20.03.15 21:21:00)