[]

takmayacaksın tak açacaksın

sevgili duyurunun müziğe gönül verenleri, grup vitamin sevenleri ve diğerleri,

eksisozluk.com şöyle bir entry yazmıştım. hala bir cevap bulamadım :(

öyle bir sözü yok mu, ben mi uyduruyorum acaba? gerçi google'da çıkıyor. ama bu sözün geçtiği reklam versiyonu ortalıkta yok galiba. varsa da ben bulamadım. hayır niye bu kadar takıldım bilmiyorum. çalışmamak için yapılan anlamsız hareketler de olabilir tabi.

neyse efendim uzun lafın kısası, bir bulan olsa çok da güzel pek de güzel olurdu vallahi!

 
www.youtube.com

bu değil mi? bu gayet. e şarkı ismi de çok basit. bu kadar arayıp bulamadığını söyleyince kendimden şüphe ettim. alla alla.

edit:
ayrıca "grup vitamin sevenler" diye bir sınıf ayrımına gidilmesini esefle kınıyorum. grup vitamin sevmeyen taş olur, o olmadı "yapısal olarak parçalanıp" uzayda serbest salınım moduna geçer.
  • cevap botu  (19.03.15 20:01:56 ~ 20:06:43) 
Grup Vitamin - Tak açacaksın Takayacaksın: youtu.be


  • kablelvuku  (19.03.15 20:02:43) 
@cevap botu ve @kablelvuku bu şarkının orjinal hali ama benim dediğim sözler bunda geçmiyor.

@xportant evet sanırım o reklam internette yok :(
  • o degil dee  (19.03.15 20:16:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.