abartılı şekilde yemek/spor

Hiç mükemmel vücutlu bir insan olmadım ama en azından eskiden kendime dur dediğim zaman yemeyi birakabilirdim su an bunu yapamiyorum. Bana bir yardım.

Öteki konu ise haftada uç gün yapilan kardiyonun faydası olur mu

Öteki konu: haftada üç gün 20 dk hiit yaparsan faydalı olur, hatta max faydayı hiit ile alırsın. ben bir seneye yakındır yapıyorum, başlarda haftada üç 20 dakikalık yapıyordum, şimdi haftada 5 gün yapıyorum ve 30 dakikalık yapıyorum. başta 3 set yapıyordum şimdi 6 set yapıyorum. çok faydası oldu, öteki türlü kardiyonun ne yalan söyleyeyim pek faydasını göremedim, ya da ben doğru düzgün yapmadım, aynı hızda en az yarım saat boyunca yürümek veya koşmak çok sıkıcı geliyor bana.

asıl soru: bir sebep aramadan aniden bırak. şu gün bırakacağım demeden, şu an bırak ve önündeki ilk öğünde bunu uygula. başlarda biraz başın dönebilir, sakın pes etme, dönsün bir şey olmaz beyin kanaması değil. ceviz falan ye çok acıkırsan, çiğ fındık çiğ badem de yiyebilirsin.
  • vedat chili peppers  (19.03.15 19:59:58)
Tahıl/karbonhidrat/şeker kaynaklarını kes, yerine yağ koy. Ana öğünler dışında yeme.

(bkz: hiit)
  • arnold schwarzeneger  (20.03.15 08:04:10)