Namaz Kılan Askerler Fotoğrafı

Biraz önce akp istanbul il teşkilatının sayfasında şu fotoğraf paylaşıldı.

bu fooğraf çanakkalede çekildi, biz böyle namaz kılarak kazandık, çapulcu geziciler gibi içerek gibi değil

ama ben bu fotoğrafı " Namaz kılan Bosnalı Naziler " adı alında yılla önce bir ansiklopedide görmüştüm diy hatırlıyorum..

bu fooğraf hakkında bilgisi olan var mı, bu askerler türk mü ve çanakkalede mi çekinilmiş?

i.imgur.com

rarehistoricalphotos.com

Paylaşılan fotoğrafın devamı sanırım
  • Sandeman  (19.03.15 14:10:02)
bana şapkaları nazi subaylarına benziyor gib geldi.

  • efrasiyab87  (19.03.15 14:11:56)
  • inheritance  (19.03.15 14:13:18)
www.youtube.com

akapeliler daha önce zeytin yemek haram diyerek zeytin ağacı da katletti. nolecek yane.
  • cetoxim  (19.03.15 14:14:52 ~ 14:16:39)
arattım bunu nette, şuna ulaştım
boşnak müslümanlarmıs
Those soldiers from pictures, members of SS Handzar, didn't kill any Jew in Independent State of Croatia.
SS Handzar was ready and began to perform combat operations in 1944 when they returned from France where they were trained.
At that time, German Nazis and Croatia Ustashe already killed the Jews, or sent them to concentration camps.
Jews did not fare any better in Serbia.
SS Handzar fought against Tito's Partisans, and on rare occasions against Chetniks(who were their associates most of war time).
This is much better story about Jews and Bosnia and Herzegovina:
  • cokponcik  (19.03.15 14:33:42 ~ 14:35:13)
  • corneillus  (19.03.15 14:43:45)
fotoğraf bosnalı müslüman ss handzar tümeninden.

  • gibicibicis  (19.03.15 17:33:01)