[]

ps4 için tv mi? monitör mü?

elimde seneler önce aldığım şu forum.donanimhaber.com monitör var. ps4 ile kullanırken memnunum yalnız daha büyük bir monitör mü? yoksa tv mi? alsam acaba derken gittim arkadaşımın bilmem kaç hz, bilmem kaç inç, 4k tv'sinde oynadığım oyunları denedim ve hiç memnun kalmadım. 1080p bir monitör mü alsam yoksa sony tv falan mı? bi akıl verin.
 
tv bence..


  • cokponcik  (17.03.15 22:31:21) 
120 ekran cıvarı bı tv daha ıyı sankı


  • bryan fury  (17.03.15 22:33:18) 
iyi de ps4 1080p vermiyor mu zaten. 4k tv upscale edeceği için bir anlam ifade etmez mantıken.

bana sorarsan yakından oynanacaksa 23-27 inç bir ips monitör güzel olur. ben koltuğuma yayılıp uzak mesafeden oynarım dersen tv. a101de nexon marka tv var 800 liraya veriyor adamlar.
  • patr  (17.03.15 23:00:43) 
ben xbox'ı monitörle kullandım, 2m'den gerisinden gözükmüyor adam gibi. ben olsam tv alırdım yata yata oynardım


  • yeni dunya duzeni  (18.03.15 00:09:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.