sizce oluru var mi?

Kitap kafe acmak gibi bi hayalim var. Sadece hayal. Gerceklestirilebilir mi acaba? Boyle ahim sahim olmayan, kucuk, sobali, kapisini duvarini benim boyayacagim tarz bise. Ogretmen mayışıyla oluru var mi ya? Merak ettim. Yoksa "abi bırak hayal kur sen" mi?

istanbul'da işlek bi yerde olmaz.

  • nickimin hakkini veremedim  (17.03.15 21:54:47)
Hayalini kur, işletmecilik ve girişimcilik kursu al ve başlat.

Hatta istersen ve açacaksan yardımcı olurum iş gücü ve koşturma açısından, karşılığında bir şeye gerek yok, her geldiğimde bedava çay isterim sadece :)

Fikir güzel benimde uzun vade de açmayı düşündüğüm bir konsept.
  • efrasiyab87  (17.03.15 21:54:57)
Ukde duyurusu aşağıda. Oraya alalım seni.

  • sehpa fx350  (17.03.15 21:56:45)
Mobilden girdim ve ukde duyuru tarzi oldugunu bilmiyodum, ogrendim.

  • evc  (17.03.15 21:58:23)
Kitap değil ,tablet cafe olabilir .okumuyoruz genel olarak .

  • 1adam  (17.03.15 22:03:45)
Gerçekleştirme ihtimalin var. Ama gerçekçi olmak gerekirse bundan para kazanamazsın. Para kazanma amacın yok görünüyor gerçi de, yine de söyleyeyim dedim.

  • equine  (17.03.15 22:14:17)
Evet ya öylesine. Para derdim yok. Para derdim yok olmasina yok da, dukkan kirasi neyin nerden vericem ben. Maasi alip oraya vericem galiba? (swh)

  • evc  (17.03.15 22:18:09)
Açacaksan lutfen ankaraya aç. ankarada boyle bi yer arayıp bulamıyorum.(Ankarada boyle bir eksik var. Oyuzden kimse gelmese bile ben gelirim, benim açımdan oluru var. )

  • dimia  (17.03.15 22:20:14)
Kadikoy'de tutar bu fikir.

  • prisoner  (17.03.15 22:27:41)
Tamam dukkan bulalim bana:)

  • evc  (17.03.15 22:29:39)
Hayalim hayal olacak desenize:)

  • evc  (17.03.15 22:36:13)
üç beş tane kitap okuyan kız koy alır yürür. yoksa yürümez sayın hocam.

  • seyduna6687  (17.03.15 22:40:56)
hayali güzel ama gerceklestirmesi zor. imkansız demiyorum ama:)

  • all girls dream  (17.03.15 22:44:57)
Ooo oyle tipleri almam ben. Gelmesin zaten öyle gelecekler. Ticari kaygim yok yani. Sadece duygusal.

  • evc  (17.03.15 22:45:40)
Bir röportaj okumuştum aynı umutlarla açan bir çift vardı.
Şimdi dönerci yapmayı düşünüyorum demişti adam. Bulursam editlerim.

  • Giovanni Pipitto  (18.03.15 04:00:55)
kocaelinde dediğin gibi bir kafe var. hayatımda gördüğüm ve yaşadığım en güzel ortamlardan biri. yakınlardaysan onlarla iletişime geçmeni öneririm. (bunu merak edersen mesaj atabilrsin) onun haricinde eğer ankarada açarsan müdavimi olurum, ilk müşterin garanti. ayrıca da oluru var emin ol. tam istediğin formatta bir şeyler yapabilirsin ve bence müşteri çevrene biraz kendin yön vermeyi başarabilirsen harika bir yer olur.

edit: para da var o işte, aç kalırsın demişler ama kesinlikle katılmıyorum.
  • sistem enkazı  (18.03.15 09:47:28 ~ 09:48:17)