bahis hakkinda yasal süreç

Merhaba arkadaşlar basima gelen olayı kisa ozet geçiyorum. Bir eleman var ve bu rleman benim Tempobet hesabıma para yatırarak bahis yapmış ve ertesi sabah hesap kapanmış. Eleman paranın üzerine çöktüğümü söylüyor ve durumu emniyet taşıyacağim diyor. Bu durumda hakkımda işlem yapılır mı? Yasal olmayan bahis hesabimin olmasi beni sıkıntıya sokar mı? ayrica bu eleman beni darp etti burnumu kırdı hastaneye gidip darp raporu aldım bu durumda şikayetçi olsam bu eleman ceza alir mi?

Yazım yanlışları için kusura bakmayın.

bahiş işinden muhtemelen bir numara olmayacaktır ancak diğer konu elbette cezai durumlar içerir. muhakkak şikayetçi olun ve arkasında durun

  • mrvengeance  (17.03.15 02:21:09)
olm bu adami oldursen asiri tahrikten dolayi en fazla 6 ay yatar cikarsin. bu ne aq ben sinirlendim burada.

  • baldur2  (17.03.15 03:55:41)
Olm malmısın ya boyle adamlara bir de sifre verip iş mi yapıyorsun. Hesabi tempobet te kolay kolay kapatamazlar. nedeni neymiş. Git ver savciliga cok gecmediyse uzerinden

  • pinman  (17.03.15 08:00:19)
sen şikayetçi olsan eleman ceza alır almasına da , aynı eleman '' bu lavuk bahis oynatıyor internette '' derse o zaman sana da ceza yolları gözükebilir. tempo kolay kolay hesap kapatmaz , eğer gerçekten sizinle alakasız bir sebepten dolayı kapatıldıysa hesap ''elemanı'' alın yanınıza arayın müşteri hizmetlerini çözün derdinizi ; eğer seninle alakalı bir nedenden dolayı kapandıysa hesap adamın kazancı ve anaparası dahil ödemelisin.

  • morta.c  (17.03.15 08:05:07 ~ 08:16:40)
hesaba senin hesabından veya kartından paara aktarılmadıysa, veya senin adına kayıtlı bir adslden kupon yapılmadıysa seni bağlamaz. yapıldıysa da adi suç gibi para cezası oluyor diye biliyorum. bir ara kupon başı 100 lira mı ne diyorlardı tam hakim değilim detaya. diğer mevzu için kan alırsın.

  • zamanin otesinden gelen buz gibi suser  (17.03.15 08:39:34)
normalde kumar oynamak tck kapsamında suç değildir. kabahattir ve cezası 100 TL idari para cezasıdır.
Ancak adam sizin bahis hesabınızı kullanarak bahis oynamış, yani siz bu durumda kumar oynanması için yer ve imkan sağlamış oluyorsunuz, bunun cezası da 1 yıla kadar hapistir.

şikayetçi olursanız ceza alır. muhtemelen siz de alırsınız.
  • de jure  (17.03.15 16:27:53 ~ 16:29:56)