Haydi anneye tablet alalım

Evde oturmaktan sıkılan anneme çiftlik oyunları oynasın deyu 1-1.5 yıl evvel Hometech Ideal Tab 7 almıştım. Bugün tabletin kullanım ömrü sona erdi. Ben de yeni bir Android tablet almak istiyorum.

Anacağazımın tabletten tek beklentisi Hay Day adlı oyunu açması. Ama Hometech öyle berbat bir tabletti ki ne şarj tutuyor ne de wifi'dan verim alabiliyorduk. Sürekli tablet-modem-priz üçgeninin iç açılarını hesaplayan annemi artık tanıyamıyordum. Ben de madem yenisini alıyoruz 300-400 fiyat aralığında kaliteli bir şey alalım bu sefer dedim. Bir bakındım da şunlar gözüme çarptı ilk etapta:

Asus ME176CX-1B008A: www.hepsiburada.com
Samsung SM-T110: www.teknosa.com
Lenovo A7-30: www.teknosa.com
Dell Venue 7: www.teknosa.com
Casper Via T8: www.vatanbilgisayar.com
Piranha Premium X Tab: www.vatanbilgisayar.com (plase)

Bunların arasından birini ya da farklı bir şey öneren olursa çok makbule geçer.

Pollypad almayin. Ben aldim anneme. Siz almayin. Yapmayin.

  • brad pitt  (16.03.15 22:57:08)
Ben olsam asus alırdım.en ucuz asus tabletten al yeter. Hem seri makine hem de ekran görüntü kalitesi muadillerine göre çok daha iyi. Özellikle samsung ve altı için

  • neysene  (16.03.15 23:01:21)
Casper ve piranha evlerden ırak. Arkadaşımda şu ilk linkini verdiğin asus var, çok güzel. Bir de Hangisini alacaksanız alın şuradan bir fiyat araştırması yapın bence:

www.akakce.com
  • yirmisantim  (16.03.15 23:08:06)
aha bir soru da benden! azicik yanci olacagim duyuruyu acan kardes, kusura bakma nolur.

ben de anneme tablet alayim, guzel fikirmis. laptopi tasima yukunden kurtulur.

ama yakin gozlugu kullaniyor, bunlar kucuk falan diye kullanamama ihtimali var mi?
  • elxa  (16.03.15 23:47:23)
elxa, imkanın varsa mağazaya götürüp denetsen iyi olur aslında. Tahminen ufak gelir bunlar, en az 8" almanı öneririm.

  • kadirgali huseyin olmayan adam  (16.03.15 23:55:02)
galaxy tab 3 ten uzak durun derim. hiiç tavsiye etmiyorum.

paranız varsa ipad alın. androidin abv.
  • arphenion  (17.03.15 00:06:00)
ipad air iyi kalitelidir ama fiyatı bunlardan biraz fazla.

  • sehpa fx350  (17.03.15 00:28:38)
Nette oradan oraya bakarken İnce Hesap'ta görece uygun fiyata Samsung T230 gördüm ve aldım. Ne alaka di mi?

Birkaç yıl gider bu bize.

www.incehesap.com
  • kadirgali huseyin olmayan adam  (17.03.15 00:56:11 ~ 01:13:38)