tinder'daki ilk mesajınız?

merhaba arkadaşlar. eşleştiğiniz kişiyle konuşmayı nasıl başlatıyorsunuz? yani etkili bir giriş cümleniz var mı?

5-6 kişi ile eşleştim şimdiye kadar, bi tanesi hariç hiç biri vecap vermedi yav. Cevap verene de Hellö yazmıştım. durumlar bu.

  • Tutesh  (16.03.15 16:31:42 ~ 16:32:01)
Ne kadar etkili de girsen Türkiye'de muhabbet ilerlemiyor. Ben şimdiye kadar çok eşleştim ama bir kişiyle muhabbeti ilerletebildim. Çünkü bizim Türk kızları maalesef uygulamayı amacı dışında kullanıyor. Ama yurt dışında(mesela Ukrayna'da) her türlü selam vererek muhabbeti ilerletiyorsun, karşındaki zaten seni beğendiği için eşleştiğinden muhabbete de giriyor. Ama Türk kızları sağ olsun geyik yapma derdine düşmüş. Ya da ilgi görmek için vakit geçiriyorlar.

  • osurdum  (16.03.15 16:35:01 ~ 16:35:31)
  • hatersgonnahate  (16.03.15 16:35:57)
Tinderdaki bütün türk kızları ego tatmini yapıyor aynı normal hayatta yapmaya çalıştıkları gibi. Amaçları 3-5 tane resim koyup ay bak bu beni beğenmiş diye kezban arkadaşlarına göstermek. Hiç yorma bence kendini orda git bi barda tanış eğlen napıyosan yap.

  • masa penisi  (16.03.15 16:36:58)
aynen öyle arkadaşlar. türk kızları her zamanki gibi sırf kendini tatmin etmek beğenildiğini anlamak için kullanıyor bunu. sırf dün altı kişiyle eşleştim ama biri dışında kimse yazmadı bile. o yazan da "heeeeuyyyyy" diye birşey yazmış sağolsun =)

  • posthighway  (16.03.15 16:39:49)
merhaba ben bora

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (16.03.15 17:06:58)
1)-selam
2)+selam
3)-buluşalım mı?
4)+olur.
5)-cumartesi 6da x'de.
6)+tamam.
genelde üçüncü adımda kalıyor.
  • sckxyss  (16.03.15 17:33:35)
Aynı soruyu 3-5 ay önce ben de sormuştum. Nasıl girdiğinin hiç önemi yok, muhabbet ilerleyecekse bir şekilde ilerliyor.

%95 Selam, naber? ya da Hey diye giriyorum, etkili giriş cümlem yok.
  • elon  (16.03.15 17:50:40)
eşleşenler varmış :)

  • rakicandir  (16.03.15 17:55:09)
Direk selam veriyorum. Tinder görsellik üzerine kurulu bir uygulama, şairliğe gerek yok. Eşleşmesine rağmen kızın konuşası yoksa zaten tırmalamamalısın. Direk kezbandır.

  • arnold schwarzeneger  (17.03.15 07:56:40)