Google drive slaytlar

Ders icin bir sunum hazirlamam lazim, bilgisayarimda office programlari yok, indirsem pc cokebilir, eski bayagi sjsd. Google drive slaytlardan halletmeyi dusunuyorum ama bu slayti okulda gmail hesabima girmeden acmanin bir yolu var mi? Yoksa illa giris mi yapmaliyim?

Mail konusunda emin degilim ama Prezi var online slayt hazırlamak için, daha havalı temalar var.

  • pike  (16.03.15 15:01:00)
Link paylaşabilirsin. Linkini al dosyanın, kısalt, onu da telefonuna kaydet. Elinle gir okulda kısaltılmış linki.

  • gunde 3 litre kola icen adam  (16.03.15 15:08:51)
Prezi de uğraşırsan güzel şeyler yapılabiliyor, google drive için de slayt oluşturunca oradan file/dosya kısmından download seçeneği var indirip götürebilirsin

  • onurlu  (16.03.15 15:35:12)