gaming mouse

bi gaming mouse almaya karar verdim fakat çok marka model olduğundan burda bi bilene sorayım dedim ilk önce aklımdaki mouse logitech g502
fakat onu alma şu daha iyidir şunada bak diyenler olursa sevinirim
ve başka bi alakasız soru bu g502 modelinden iki tane farklı model mi var yani g502 ve g502 proteus core diye yoksa aslında ikiside aynı mı ya da bi üst modeli gibi mi

g9 bulabilirsen al, hatta bana da haber et. onun dışında g500 kullanıyorum (kurgu amaçlı), gayet memnunum.

  • klassno  (16.03.15 03:58:27)
Bloody v7

  • cetoxim  (16.03.15 04:13:50)
logitech'lerin tüm modellerinde mouse içinde kullanılan switch ve diğer elemanların kalitesi aşırı kötüdür. özellikle buton switchleri piyasada olabilecek en ucuz muadilleridir (3 sentliklerden) bu yüzden 6 ay 1 yıl içinde sorun çıkartırlar. En sık görülen problem olan çift tık sorunu bu yüzden oluyor. genel olarak mouse alırken logitech'in tüm modellerinden uzak kalmak lazım.

çekmecemde 5 veya 6 tane logitech cesedi var halen. üçü mx revolution. içindeki ekipmanı değiştirince de iflah olmuyorlar bir daha.

Bu da orta fiyatlı hemen hemen tüm seçenkleri eliyor.

o yüzden ya en alta ya en üste git gamer mouse için. wireless için misal ucuz olsun diyorsan A4tech g10-810, basacağım parayı vuracağım kırbaçı diyorsan da razer mamba.
  • rygard  (16.03.15 06:26:31 ~ 06:30:07)
(bkz: zowie fk2)

  • mario64  (16.03.15 09:05:52)
elimde (bkz: steelseries sensei) var, ilgileniyorsan bana mesaj gönderebilirsin.

  • zamanin otesinden gelen edit  (16.03.15 10:25:22)
Bloody mouselar güzel baya araştırmıştım. Makro kullanmıyosan bir bak. Makroları parayla açılıyor. Biraz saçma olmuş. Tutuş şeklini söylersen ona göre şey edelim. Palm grip için a9 du sanırım. Claw için x7 bakabilirsin. Bir süre g300 kullandım üzerindeki tuşlar için. Memnundum sıkıntı çıkarmadı. Ona da bakabilirsin.

  • Giovanni Pipitto  (16.03.15 12:33:56)
@Giovanni Pipitto key generator varken kim para verir ki? almak istersen sana key atarım :)

  • cetoxim  (16.03.15 13:40:00)
Core farklı bir model. Ve kesinlikle öneriyorum onu.

  • gunde 3 litre kola icen adam  (16.03.15 14:02:04)
@cetoxim onu bilmiyordum bak :) zamanında o makro olayı sebebiyle vazgeçtim core almaktan. biraz inceleyip bulucam seni :)

  • Giovanni Pipitto  (17.03.15 13:50:20)