çiğ köfte furyası azalarak bitiyor mu yoksa bitti mi?

geçen sene bu zamanlarda yemeksepetinde çiğ köfte siparişi verebileceğim en az 10 yer vardı. şu anda tek bir tane bile yok. hepsi birden kaybolmuş gitmiş. dedim benim oturduğum semte özeldir herhalde bir de şehir genelinde bakayım ne kadar yer var diye çok çok az kalmış öyle de.

etrafta da öyle eskisi kadar yoğun rastgelmiyorum artık. bir ara adım başı çiğköfteci olurdu.

bitti mi bu furya artık her önüne gelen çiğköfteci açıp durmuyor herhalde?

Bi şey diyim mi? Bu bence bi geliyo sonra pırt diye bitiyo. Insanlar önce yiyo sık sık sonra bezip bırakıyor. Buna dikkat ettim. Kapansınlar kapanmasınlar ama ilgi kısa süreli gibi.

  • wibbly wobbly timey wimey stuff  (15.03.15 21:11:48)
VEganlar bitmedkçe bitmez.

  • Cursed Chico  (15.03.15 21:22:40)
Yok bitmedi her gün bir iki yer daha ekleniyor. Yalnız tekil yerler kapanıyor Yaygın zincirler şube Açıyor ondan dolayı öyle düşünmüş olabilirsin

  • efrasiyab87  (15.03.15 21:27:34)
bardakta mısır çubukta patates gibi işte. aa bunda iyi para var diyor herkes o işe giriyor. sonra azalarak bitiyor

  • hononu  (15.03.15 21:31:00)
talebe göre (talep düştüğü için) arz azalıyor beyler. gerçi arz fazlalaştığı ve talep aynı kaldığı için de arzın azalma durumu var. 2. durum daha mantıklı.

bunlar hep mikro iktisat. :D
  • dead and broken  (15.03.15 22:38:01)
ya bende de oluyor bazen, önceden sipariş verdiğim yerlere tıklıyorum bakıyorum bu dükkan sipariş almıyor diyor, 3 gün sonra tıklayınca sipariş alıyor gözüküyor.
civardaki bi iki iyi çiğ köftecinin numarasını bir yerde sakla.
bi de ankara'da acılı acısız ayrımı olmaması iflahımı kuruttu :/
  • mesgul ve huzursuz  (15.03.15 23:55:41)