[]

bodrum gümbet otel

Temmuz sonu icin 3 gecelik her sey dahil adam gibi
bir otel ariyorum. İki kisiyiz ve kisi basi gecelik ayirabilecegimiz
maksimum 120 lira.
var midir memnun kaldiginiz ve onerebileceginiz bir yer?

 
salmakis veya azka


  • inthechaos  (15.03.15 19:30:41) 
Bu iki otelin fiyatlari butcemin iki katindan dha fazla.
o parayi veremiyorum malesef.

  • dize getiren  (16.03.15 12:57:17) 
gümbet'i neden tercih ediyorsunuz? özel bir sebebi yoksa etmeyin. ne denizi güzeldir ne de eğlencesi.


  • yimirta  (16.03.15 15:37:32) 
Baska bir yerde otel oneriniz var mi?


  • dize getiren  (16.03.15 18:59:04) 
  • yimirta  (17.03.15 10:31:09) 
akyarlar'a gidin bence. gümbet'ten otel tutma hatasına düşenlerdenim ben de. sahili iğrençti gerçekten. hem çok kalabalık hem de kalitesiz bir yüzme keyfi!


  • burya  (17.03.15 10:38:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.