YGS'de hakkımda tutanak tuttular

18 yaşımda çekilen ve süresi henüz dolmayan fotoğrafım ve 20 yaşımda çekilen fotoğrafı ihtiva eden kimliğimle 21'imde bugün sınava girdim. Görevliler fotoğrafları bana benzetemedi, sınavına devam et dediler ve çıkışta dilekçe doldurduk. Kişinin ben olduğumu beyan ettim, imza attım. Sonra bina başkanının olduğu odadaki kameraya kimlik numaramı, adresimi ve ismimi okudum. Teşekkür edip gönderdiler. Bir sorun olur mu? Emeğimin boşa gitmesini istemiyorum.

yok neden olsun. mutlaka cıkar dogrusu ortaya hic canını sıkma durduk yere. umarım guzel bir sey alırsın, tebrikler

  • cokponcik  (15.03.15 13:07:33)
hiçbir şey olmaz.

  • oğlum çok zor lan  (15.03.15 13:10:30)
Bir sorun olmaz, adamlar dogru olani yapmis.

  • comptrol  (15.03.15 13:15:05)
Yapılması gereken yapılmış. Böyle bir durum karşısında görevli kitapçıklarında izlenmesi gereken yol aynen yazdığın gibidir zaten.

  • emcekare olmadi einstein olsun bari  (15.03.15 13:15:29)
Rahat ol bi sorun yok

  • isimmisimyok  (15.03.15 13:17:51)
bir şey olmaz, kurallara uymuşlar.

  • hellojack  (15.03.15 13:41:25)
şanslısın kardeş , geçen sene kızın birini eğitim bilimleri sınavına almamışlardı ve polisler hırsız vs gibi şeyler söylemişti.sınava alınmadı yani karakola ifade vermeye gitmişti. 500bin tl lik tazminat davası açmıştı osym'ye.

ha duruma gelirsek , rezillik şanslısın dediğime bakma. bir insan üç senede nasıl değişebilir ki? onu geçtim moralinde bozulmuştur sınavdayken.
geçen burada da konuşmuştuk , fotoğrafta üç numara saç var , şimdi saçım nispeten omzumda.
biraz gözetmenle alakalı bir durum sanırım , bizim gözetmenler yaklaşık 60 yasında iki bayan hocaydı. sıralar sallanıyor mu diye kontrol bile ettiler sınav başlamadan önce , sallanan sıralara kağıt vs bir şey getirttirip sabitlettiler.

sınavın geçerli olur bu arada ve yönetmeliğe uygun davranmışlar sorun yok. kendini ispatlarsın bir şekilde zaten durum ciddiye binerse ki sanmıyorum dilekçe osym'ye basvuru hemen.

itiraf: resmi ev adresimi bende bilmiyorum bulvarlı bir şeyler , eski sistem mahalleli adresimi biliyorum ama resmiyette öyle geçmiyor :)
  • ketcapli dondurma  (15.03.15 13:53:23)