İstenmeyen yeğen/torun olmak

Ve bunun üzerine sıfır akrabalık.

Vefat eden amca.

Nötr his

Normal değil mi?
İlle amcam öldü vay vay vay gitti adam gibi ağıt mi yakmalı

arada duygusal bir bağ yoksa, normal.

  • dead and broken  (15.03.15 01:39:45)
e içinden gelmiyorsa ağıt mağıt yakmazsın zaten, gayet normal ne var ki bunda.

  • wilhelmwasmuss  (15.03.15 01:40:35)
Yolda görsem tanımam o derece. Bi işte ölen amcanın kızının düğüne gittik olaylar oldu da davetsiz gittik almanyadan yeni gelmiş akrabalar gibiydik falan

  • indescribable  (15.03.15 01:40:47)
Bi arkadaşım Böyle düşünmené üzüldüm dedi

Lan ne yapayım kazıklà amca sevgisi mi sokayım kendime ? Diyemiyorsun
  • indescribable  (15.03.15 01:42:07)
Niye yadırganıyor ki? Yakın değiliz işte şu duyuruda konuştuğumun milyonda 1 ı kadar konuşmadık

  • indescribable  (15.03.15 01:47:27)
bakma sen böyle düşünmene üzüldüm diyen arkadaşına.

benim de amcalarımla aramda öyle bir bağ yok. onlar beni aramaz, ben onları aramam, soğuk tipler yani. gelecek 20 yıl boyunca görmesem de eksikliklerini duymam heralde. öyle kavga dövüş de yok amcalarımla aramda ama bir yakınlık hissi duymuyorum.

akrabayla sırf akraba diye, sıkı fıkı olmamız gerektiğini düşünenleri hep garipsemişimdir.
  • wilhelmwasmuss  (15.03.15 01:53:46 ~ 01:55:31)
benim annem kendi annesine ağlamadı kaç senedir görmüyodum zaten dedi. çok normal senin durumun.

  • apartman teyze  (15.03.15 04:13:14)
Ben anne tarafina cok yakindim. Anaannem oldugunde cok uzulmustum aglamistim. Bize cocukken o bakardi. Ama babamin anne babasi sag ama onlara bir seh olsa duygusal olarak bir sey hissetmem sadece babamin uzulmesini gormek uzer. Hic yakinlik gormedim cunku

  • badamli  (15.03.15 08:24:21)
Cenaze ye gideceğiz laf söylerlerse babamı da alıp giderim. Ne babam felç geçirdiğinde ilgili oldular Ha izmirden antalya ya geldiler ama tatil oldu onlara!
Ne benim ameliyatımà geldiler tlf lara bile bakmadılar zor zamanımızda

Ama babam zirvedeyken aman abicim aman oğlum diye sömürmeyi pek iyi bilirler.

Kafam atar silkerler cenazeyi der lafımı söyler kalkarım acımam
  • indescribable  (15.03.15 08:45:17)
amcam öldü, bir sinek bile öldürsem ardından üzülürken kendi amcamın cenazesinde üzülmedim.

2 gün babamın hatrına cenaze evinde oturdum, akrabalarımız dahil bir kişiden bile "iyi adamdı rahmetli" lafını duymadım. yalandan bile söylemediler. siz düşünün artık nasıl biri olduğunu.

kısaca normal
  • yemrem  (15.03.15 09:44:36 ~ 09:45:46)
gecicen o kan bagini bi kere. Sevmemissen tanimamissan ne uzuleceksin.
ama insanlar iki yüzlü, yalandan uzulmus gibi davranmani istiyorlar senden.

  • rayde  (15.03.15 09:46:02)