macbook'ta şarkı bilgilerini düzenlemek

teknik işlerden anlamadığım için bir türlü beceremedim. albüm, sanatçı bilgisi gibi bilgileri macbookta nasıl düzenleriz?

bilalh.github.io
bunu indirin

  • masa penisi  (14.03.15 23:20:59)
masa penisi@, "kimliği belirsiz bir geliştiriciden geldiği için açılamıyor" uyarısı veriyor. nasıl açacağım? güvenilir mi?

bunun dışında uygulamalar'a taşıdıktan sonra otomatik olarak itunes'ta düzenleyebilecek miyim? yoksa başka bi şeyler daha yapmam gerekiyor mu?
  • pinkpeony  (14.03.15 23:24:19)
Mp3lerin olduğu klasörü seçtiğinizde listelenecek bütün müzikler tıkladığınızda attığım linkte reismler var uygulamaya ait ordaki gibi sağ taraftan düzenleyeceksiniz. itunes kullanmadığım için o konuda bi bilgim yok mp3leri bi klasörde tutuyorsa onda da çalışır

verdiği uyarı için çözüm ise, uygulama ikonuna sağ tuşla basıp açılan menüdeki Aç seçeneğine tıklayın.
  • masa penisi  (14.03.15 23:27:25 ~ 23:27:56)
hallettim, çooook teşekkür ederim.

  • pinkpeony  (14.03.15 23:33:48)
benim dediğim şekilde mi hallettiniz, bileyim bari ilerde lazım olur.

  • masa penisi  (14.03.15 23:35:59)
evet, önerdiğiniz eklentiyi indirdim. uygulamalara taşıyıp sistem tercihlerinden açılmasını onayladım. daha sonra değiştirmek istediğim şarkıyı bularak etiketleri değiştirdim. topluca da yapılabiliyor ama ben tek tek düzenlemeyi tercih ettim, hala düzenliyorum :)

  • pinkpeony  (15.03.15 00:20:54)