Aşiyan Mezarlığı

İyi geceler,aşiyan mezarlığında ziyaret etmek istediğim bir kaç kişi var. Tezer özlü,cigdem talu ve Edip Cansever. Bu kisilerin mezarlarını nasıl bulabilirim?Baya geniş bi alana yayılmış. Görevliye filan sorsam faydası olur mu? Bir de gündüz vakti aylak aylak gezinip arasam başıma bi iş gelir mi? Daha önce bu mezarlığı ziyaret eden var mı aramızda?

bahsettiğin sanatçıların mezarlarının yerlerini bilmiyorum ne yazık ki, ancak okul çıkışı hep aşiyan yolundan eve dönerim ve mezarlığı sık sık ziyaret ederim.

başına bir iş gelmez. İstanbul'un belki de en bakımlı mezarlığıdır.

görevlilere danışmakta fayda var ama dediğin gibi büyük bir yer ve çok sayıda meşhur insan gömülü olduğu için bilemeyebilirler.
  • mea maxima culpa  (14.03.15 23:15:08 ~ 23:15:19)
görevliler biliyor yerlerini, yardımcı olurlar.

orhan veli, attila ilhan ve turgut uyar'ın mezarlarını biliyorum ama bahsettiğin üçlü konusunda fikrim yok.
  • megafon  (14.03.15 23:33:07)
Edip Cansever'i tarif edeyim, mezarlığa giriyorsun, sol üste doğru olan yola devam ediyorsun, duvarın kıvrıldığı yerde Edip Cansever'in mezarı. Yerçekimli bir karanfil var mezarın başında =)

  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (15.03.15 02:50:48)
Ne zaman gidiceksiniz yandaş olayım mı

  • isimmisimyok  (15.03.15 08:47:55)