protez tırnak

Jel tırnak olarak uygulama yapıyorlar
Ne düşünüyorsunuz?

Çok mu itici yoksa çok mu güzel?

Tırnak uzatamayan biri olduğunuzu düşünün

Tırnak uzatamama sebebi ne önce, sürekli kırıyorsan protez tırnak da kırılır ona kalırsa.
Yok tırnaklarım uzamıyor diyorsak, mevcut bir tırnak problemi varsa üstüne bir de jel ile protez tırnak yapıştırılmamalı yoksa havasızlıktan daha beter hale gelir diye tahmin ediyorum. Oje bile 2 gün kalsa bir haller oluyor tırnaklara.
Ben bu sebeplerden dolayı sıcak bakmadım bu fikre , bir de aşırı uzun tırnağı görsel olarak da beğenmiyorum.Bence tırnaklarına yazık olur o kişinin, yapmasın :(
  • neferkitty  (14.03.15 16:19:00)
Özellikle mezuniyet için istiyorum da ben :) fikir alayım istedim

  • indescribable  (14.03.15 16:24:07)
İtici bence

  • gevrek boyoz klorak  (14.03.15 16:25:51)
Tırnak yeme Problemim yok kistlerden ötürü tırnaklarım efsane güçsüz kat kat ayrılmaları yeni yeni azalmaya başladı uzaması sıkıntı. Kırılmaları engelleyemiyorum takılıp kırılıyorlar

Ayrica jel tırnak baya sağlam oluyormuş ona rağmen nasıl kırabilirim ki
  • indescribable  (14.03.15 16:32:52)
Sağlamlığı hakkında bilgim yok bence taktırmadan önce dene bir elinle yokla :D

Bir de istediğin zaman çıkarttırabiliyor musun yoksa belli bir süre mi geçmesi lazım onu araştır.

Son olarak çok uzun yaptırma yaptıracaksan da.
  • neferkitty  (14.03.15 16:35:51)
pornocuların tırnaklarına benziyor

  • limoncello  (14.03.15 16:38:37)
Onlar ise yaramıyor ya neler neler kullandım sertleşsin diye. Nafile nafile :(

  • indescribable  (14.03.15 16:40:01)
instagram.com

Bunun biraz kısası diye düşünüyorum aslında
  • indescribable  (14.03.15 16:42:18)
Böyle mi olacak?
gifland.us

  • sehpa fx350  (14.03.15 16:48:44)
@sehpa LİNK attım ya :)

  • indescribable  (14.03.15 16:53:38)
yaptırdığım gün 3 tanesi döküldü, gerisini de mecburen ben söktüm. aman diyeyim.

watsonslarda gratislerde ambalajı oje şeklinde olan yapıştırma tırnaklar var. her türlü organizasyonu (düğünüm dahil) onlarla atlattım, baya başarılılar. onlara bi bak istersen.

he bir de hakikatten güzel görünmüyor jel. belli oluyor yani.
  • physcos physcos  (14.03.15 23:32:27)