Tatilya'da bir atraksiyon

Evet gençler biraz da nostalji yapalım. Ben ne zamandır hatırlamaya çalışıyorum ama çıkaramadım. Şimdiiii tatilya'da girişi arkana aldığında hemen solunda kalacak şekilde bir atraksiyon vardı. Böyle labirent desem değil, garip bir şey. İçinde yürüyerek geziyordun. Bazı yerlerinde kasalardaki döner boru aksamına benzeyen şeyler vardı. Onun üzerinden geçerken zorlanıyordun falan. Hatta showtv'de olması lazım orada yarışma yapılıyordu. Kim erken bitirirse hediye falan veriyorlardı. Hatırlayan var mııı?

hatırladım. hatta çıkışa yakın bir yerde, zeminden hava püskürtüyordu. eteği olan varsa mehehe diye kikirdiyorduk pusuya yatıp. yanlış mı?

  • uuth  (14.03.15 12:09:30)
@uuth ay doğru valla. Neydi o ya? Ben kaybolup ağlamıştım onda:(

  • wild honey suckle  (14.03.15 12:11:10)
Korku tüneliydi o dediğin. kız arkadaşımls yiyişmiştik içinde hey gidi günler vay amk ya.

  • printfcompeng  (14.03.15 12:14:08)
curcuneldi valla, hatırladım.

  • uuth  (14.03.15 12:14:31)
@printfcompeng yok yahu çok korku ögesi yoktu sanki daha ziyade böyle sürreal bişiydi. hatta fütüristik bile denebilir. komikli aynalar vardı.

  • wild honey suckle  (14.03.15 12:15:11)
@uuth olllleeyyyy! teşekkür ederiiimmm

  • wild honey suckle  (14.03.15 12:15:26)
ben de korku tüneli diye hatırlıyorum ismini.

  • emcekare olmadi einstein olsun bari  (14.03.15 12:29:35)