sapanca

Burda istanbul da verdiğimiz kiraya cok güzel göl kenarı evler kiralayabiliyormuşuz. Sizce normal mi bu durum ilçede bi yamuk olmasın?

Sakarya da calısacaksın bundan sonra o yüzden ev arıyorum su sıralar.

araba varsa sorun olmaz çünkü sapanca'nın içinde bişey yok. sadece göl manzaralı ev yeter diyorsan sen bilirsin ama o bünye bi süre sonra sıkılırsa oradan adapazarı'na arabasız zor olur. ilçede yamuk derken, sakarya bütünüyle muhafazakar bir şehir, sapanca'nın da geri kalır yanı yok genelden.

  • baba jo  (13.03.15 23:46:16 ~ 23:46:35)
tüm üniversite hayatını orada geçirmiş biri olarak söyleyeyim muhafazakarlık olayı Türkiye'de denk geldiğin kadar. wishesin söylediği karşılaştırma tamamıyla doğru.

sapanca yaklaşık 20 km uzaklıkta merkeze ama yolculuk tem üzerinden yapıldığından hızlı gidilebilir. (alternatif yollar da var tabi) serdivanı tavsiye ederim tamamıyla öğrenci bölgesi çom rahattır. merkezdeki ve Sapanca'daki tutuculuk yoktur. Esentepeye çıkmayın götünüz donabilir. ama manzarasında bira içmenin keyfi başkadır.

istanbullu olarak söylüyorum

54 > 34
  • enjoy the ride  (14.03.15 00:47:07)