sınavlardan önce sakalınızı kesiyor musunuz?

ösym sınavından bahsediyorum. 3-4 aydır sakalımı uzatıyorum. zaten çok gür çıkmıyor ama şimdi şekle oturdu biraz. yani volkan demirel sakalı gibi değil. 3-4 hafta sonra da yds var. sınava almama durumları olur mu? siz napıyorsunuz bu durumlarda?

yoo. ben hiç kesmedim.

  • devorgilla the gunslinger  (13.03.15 23:10:20)
bende pek sallamam. bu ara hangi sınav olursa giriyorum para oldukça.
2012'de çektirdiğim fotoğrafta saç üç numara , şimdi puyol'dan hallice bir saç var. gözetmen hocalardan , bir şey diyen olmadı daha ama hepsi genç arkadaşlardı.

40 50 yaşlarında biri vardı bu sene kpss'de sınav giriş belgesine bakıyor , fotoğrafa baktı bana baktı , sorun mu var hocam dedim , yok dedi . eski tayfa biraz kıl olabiliyor gerçi bu işin resmiyeti nasıl onu da bilmiyorum.

Adana'da bir kız saç rengini mi ne değiştirdi diye almamışlardı sınava.

pazar sınav var sorun çıkarırlarsa yazarım.
  • ketcapli dondurma  (13.03.15 23:21:36)
sakal sorun olmuyor sınavlarda. görevliler çok şüphelenirse kaşa göze falan bakıyor, zaten aralarında "bir insanın değişmeyen tek yeri gözleriymiş yaa" muhabbeti dönüyor hemen her sınav.

  • ron dennis  (13.03.15 23:29:45)
uzun sacla gelen birini tanimadigini iddia etmisti bir görevli gözlerimin önünde. baskalari da araya girip ikna etti adami. insulin pompasini kopyaya tesebbüs olarak nitelendirip almayan görevli var, yanlis bilmiyorsam ailesi saglik durumunu da belgelemisti söz konusu gün icerisinde.

o yüzden, cok subjektif olan böyle kontrollerde ben riske etmeden fotografimda nasilsam öyle giriyorum. aksi durumda pek bir garantiniz yok cünkü.
  • wiillii  (13.03.15 23:38:00)
riske etme. fotografta nasılsan öyle görün.

  • tururo  (13.03.15 23:50:09)
fotoğrafın ösym tarafından onaylandığı sürece bir şey diyemezler zaten.
misal fotoğrafın 2016'ya kadar onaylıysa istersen evrim geçir, maymuna benze. bir şey olmaz.

  • bir fincan kahve ile film izlemek  (14.03.15 00:14:48)
Ugrasma ihtimaline degmez.

  • baldur2  (14.03.15 00:15:51)
bir kadın olarak diyeyim, 10 sene önceki kimlik fotomla girmiştim bir ales'e, gözetmen olacak üstün zekayı kendim olduğuma ikna edemedim, üstelik sınavın bir süresi boyunca yanımda durdu, sonuna kadar da uzaktan kesti, sadece gözlüklerim vardı ve fotodaki kaşlarım lise öğrencisi olduğum için kalındı, yoksa hiçbir fark yoktu fotomla, yani göz burun ağız saç rengi hatta modeli falan değişmedi, aynı. en fazla kırışığım vardır yahu! o da on senede ne kadar olursa? böyle ruh hastalarına denk gelebilirsin, dikkat et derim.

  • pasp  (14.03.15 02:54:12)
sinav oncesi siniriniz bozulabilir. riske deger mi?

  • halanne  (14.03.15 10:58:58)