kediniz tırmalama tahtası kullanıyor mu?

çok merak ediyorum acaba alsam benimkisi kullanır mı? biliyorum cat logic bu belli olmaz ama ne zamandır almak istiyorum ne yapsam boşa para vermeyim mi, sizinki ne yapıyor kullanan var mı?

Yuzde 80 kullaniyo. Kalan yüzdeler icin eger bize giciklik yapmak istemisse bkz: koltuk

  • rayde  (13.03.15 14:43:23)
hayır kesinlikle kullanmıyor

  • sta  (13.03.15 14:45:04)
%90 kullanıyor, %10 benim bacaklara meyilleniyor ben izin vermeyince geri tahtaya gidiyor.

Genelde mutlu olduğunda patır patır bi koşu tırmıklayıp geri geliyor.
  • neferkitty  (13.03.15 14:48:25 ~ 14:48:48)
Biri hiç kullanmıyor, biri ayda yılda bir.
Fitilli kadife kaplı berjerlerim var, onları kullanıyorlar genelde, o fitillere tırnakları takılıyor tıkır tıkır çektiriyorlar ya çok hoşlarına gidiyor. Skip attılar güzelim koltukları.

  • buff  (13.03.15 14:51:51)
iki tanesi kullanmıyor, bir tanesi 80 cm'lik olan tırmalama direğini kullanıyor. önceden kalan kısa direk de var, onu kullanmıyor.

  • whimsical  (13.03.15 14:55:07)
Akşam eve ilk girdiğimde uyandığı için tahtaya gitmek zor geliyor, halıyı kullanmaya başlıyor. Sonra tahtayı farkedip onu kullanıyor. Uyanıksa direk tahtaya gidiyor.

  • Dr_Stat  (13.03.15 15:22:14)
hiçbirisi hiçbir zaman kullanmadı tırmalama tahtasını. benim koltuklar da fitilli kadife ve deri, anasını belledi ırıspıçıcıkları. çarşaf seriyorum tırmalamasınlar diye, çarşafı açıp altına girip öyle tırmalıyorlar koltuğu. pislikler beee. çöpe atçam hepsini.

  • mutevazi  (13.03.15 15:26:16)
kullanmıyor benimki, bazaları ve perdeleri kullanıyor:)

  • sistem enkazı  (13.03.15 15:33:39)
benim yapmış olduğum tırmalama tahtasını kullanıyor. yapı marketten pvc boru ve halat aldım. halatı, pvc borunun etrafına yer kalmayacak şekilde sıkı sıkı sardım. boruyu da kalorifere sabitledim. hazır olanlardan çok daha ucuza geldi.

  • boyalı kuş  (13.03.15 15:41:54)
benimki kullanıyordu. tahtadan başka bir şeye de elini sürmezdi hatta. özellikle uyanınca hemen erişebileceği bir yere koyun.

  • tescillimarka  (13.03.15 15:45:15)
Benim eski kedim kullanmıyordu sadece koltukları tırmıklıyordu, bazı kediler kullanıyor ama.

  • mortingensitrayzee  (13.03.15 15:45:50)
annmemin kedisi kullanmıyor. etrafına poset sardık arada sırada gitti geldi poşetleri parçaladı ama onun dışında kullanmadı.
benim kedi yemek istediğinde tırmalıyor. onun dışında öylece duruyor.

  • 65 derece  (13.03.15 15:58:06)
ilk bir hafta kullandı sonra sallamadı hiç.

  • insomni4c  (13.03.15 16:00:22)
Koltuk ve halıları tercih ediyor.

  • immortal  (13.03.15 16:05:04)
dostlar dayanamadım aldım dün geldi. hain kedi yüzüne bile bakmıyor yapmadığım şebeklik kalmadı :(

  • yue  (18.03.15 10:07:44)
Benimki kullanıyor, dayımınki kullanmıyor, enişteminki pati atıp kaçıyor, yengeminki üstünden inmiyor. Ya millet bi alem. Mantıklı cevap veren yok. Arkadaşım kedi ağacı dediğin 20 tl'lik bir şey. Alırsın koyarsın. Kullanırsa ne ala, kullanmazsa atarsın. Hiç olmazsa ben denemedim demezsin. Ha sana bir ipucu: Eğer illa ki kullanmasını istiyorsan evde böle tam yolun ortasına koy. Embesil gibi salonun orta yerinde dursun. Misafirler geldiğinde bu ne la ne işi var bunun burda desin. Eğer tam yol ortasına koymazsan pek ilgilenmiyorlar. Yol ortasında olduğu zaman ise hiç olmazsa geçerken bi iki tırmık atıyorlar.

  • don toblerone  (24.03.15 22:15:15)
ya ipli bi oyuncayı onun üstüne doğru getir tırmalasın yanlışlıkla , bir de gerçekten salonun tm ortasına koy hahaha :D

  • neferkitty  (24.03.15 22:24:06)