silmeyin olm şu duyurularınızı

amk güzel bir soru görüyorum, atıyorum fava daha sonra bakarım diye. sonra bir bakıyorum silmiş sorusunu dolapçı beygiri. sorduğu soru da müzikle sesle ilgili ha. sanırsın mit dosyalarının linkini istedi pezevenk. bu dünden aklımda kalan örnek. çok var bu denyoluğu yapan.

ulan her fav için mesaj mı atalım illa size. silmeyin amına koyim ya silmeyin işte. teallam ya.

adam haklı beyler.
cem yılmaz'a bağlamış zaten olayı.
silmeyin lan!
  • teknikekip  (13.03.15 08:18:10)
  • neferkitty  (13.03.15 08:19:28)
@nefekitty: bu işe yaramaz. ben soruyu görüyorum, fava atıyorum cevapları daha sonra incelemek için. geldiğimde soru moru kalmıyor.

  • teritori  (13.03.15 08:24:09)
Yok ya. Adam dün sormuştu, "iyiymiş lan uygar bu, at fava bekle" dedim kendi kendime. Sabah bi baktım silmiş ibnetor.

  • teritori  (13.03.15 08:26:44)
@douchebag: Git serçe parmağını sehpaya çarp hemen.

Hayır neden siliyorsunuz hiç anlamıyorum gerçekten
  • teritori  (13.03.15 08:29:49)
şunu da eklemek lazım duyuru silinince cevap yazanların emeği de yitiyor.

  • arkadakiadam  (13.03.15 08:33:36)
Ben geçen gün bilgi amaçlı, benim için önemli ve öğrenmek istediğim bir konuyu sordum, bilgi dışında ne kadar geyik çeviren adam varsa doluştu. Başında heyecanla bekliyorum cevap gelecek de öğreneceğim diye (ders çalışıyorum ve vaktimi harcıyorum sonuçta), doğru cevap geldi diye heyecan yapıyorum ama habire saçma sapan yorumlar dönünce bi hayır çıkmayacağını anlayıp sildim mesela. Sonuçta o ''o an '' için ihtiyaç duyduğum bir bilgi , sürekli sayfayı yenilemektense gidip daha uzun sürecek şekilde internetten araştırayım en azından sinirim bozulmaz dedim.Kenarda durmasının da bana bi faydası yok, o an için öğrenemezsem benim için işlevselliğini yitiriyor ki görülme sayısı da 80'leri filan bulmuştu hani az kişi gördü de cevap gelmedi durumu yoktu.
Düzgün ve güzel bir cevap gelse ben de açıp açıp okuyacağım belki ama yok.
Bu sebeplerden de silinebiliyor duyurular bazen.
  • neferkitty  (13.03.15 08:33:36 ~ 08:43:25)
@kulagına kupe olsun: evernote da işe yaramaz dediğim gibi. ben sadece soruyu görüyorum ve duyuruyu kapatıp işime bakıyorum. "cevaplar gelir ne de olsa, sonra bakarım" diyorum. sonra geldiğimde adam silmiş soruyu.

@neferkitty: evet geçerli bir sebepmiş.
@douchebag: allah kimseyi duyuruda stalk çekecek kadar yokluğa itmesin. ne sığır insanlar varmış amk.
@kuyu suyu: sen sil amk. bravo kanks hll. aynen devam.
  • teritori  (13.03.15 08:56:36)
SİLİM Mİ LAN DUYURUYU ŞİMDİ!!!!!!????!?!?!?
ÇLASKJDFHLKASFHLKASDFH

  • teritori  (13.03.15 08:56:56)
ya arkadaşlar sipesifik çözümlere gerek yok.
silmeyeceksin olup bitecek.

neyse anlaşıldı, herkesin kendince geçerli sebeğleri varmış demek. silinecek yine beygirler gibi.

ama kalbimi kırdınız bunu bilin :'(
  • teritori  (13.03.15 09:37:52)
bir de ben bile 17 tane, konuyu açan arkadaş @teritori 89 tane duyurusunu silmiş. tebrikler bizlere.

  • teknikekip  (13.03.15 10:00:57)
@teknikekip: 89 tane duyuruyu ne ara silmişim hiçbir fikrim yok gerçekten.

  • teritori  (13.03.15 10:21:13)
ya silerken "duyurunuz anonim ismiyle kaydedilsin mi?" falan dese, nicki anonim olarak değiştirse sadece.

  • efsunlu  (13.03.15 11:30:38)
bu anonim olma seçeneği güzel. ıvır zıvır, aşk meşk, burnum nasıl, gözlerim nasıl soruları silinsin gitsin zaten de, özellikle teknik bölümünde sorulan soruların silindiğini gördüğüm an ana avrat kayıyorum. mesela o bölümde sorulan sorular silinince otomatik olarak anonim yap. güzel çözüm. (@efsunlu)

  • mesglsn sanirm bn yatiyrm  (13.03.15 12:33:50 ~ 12:34:15)