karşı tarafın hoşlandığını yoklamak

Bana öyle bir cümle söyleyin ki karşı cinse soylediğimde tepkisi tamamdır bu kız benden hoşlanıyo diyeyim ?

bu akşam bana gelsene film izleriz

  • sta  (12.03.15 23:45:22)
arkadaşsanız, açılmak istiyorsan ama emin olamıyorsan "bir ara görüştüğüm, benimle halen ilgilenen bir kız var. buluşmak istiyor. buluşayım mı sence onunla?" diye sorabilirsin. kıskanırsa, bozulursa kesin hoşlanıyordur. umrunda olmazsa hoşlanmıyordur. kıskanıp bozulsa da buluş diyebilir, o yüzden yüz yüze olmak önemli.

arkadaş değilseniz, yüzeysel bir ilişkiniz varsa "olur olmaz aklıma geliyorsun" diyebilirsin. gülerse hoşlanıyor, gergin bir sessizlik olursa hoşlanmıyor.
  • whimsical  (12.03.15 23:54:33)
"benden hoşlanıyor musun?" eğer evet derse müjdemi isterim. Bu kız senden hoşlanmış. Hayır derse seneye tekrar denersin.

Fazla oyalama diyorum yani. Bir şeyler içmeye çıkart.
  • protector  (13.03.15 00:01:47 ~ 00:02:25)
"msn var mı?" asşdjasd

maalesef kadınlarda bunu anlamanın spesifik bir yolu yok. kendisi söylese bile net değildir yani, o anki duygudurumu veya bir sonraki günkü duygudurumu değişir, apışır kalırsınız. sürekli aynı ortamda bulunmuyorsanız bir şekilde siz ondan hoşlandığınızı belli edin. aradığınız cevabı kısa süre içerisinde bulacaksınız.
  • uuth  (13.03.15 00:01:52)