dizi onerisi

En son six feet under'i bitirdim, yeni diziye baslamaliyim yoksa boslukta kaliyorum. Hangisine baslayayim sunlardan?
-oz
-friends
-firefly
-seinfeld
-deadwood
-dexter
-carnivale

En sevdiklerimi yazayim da ona gore onerin:

The wire
True detective
Six feet under
Breaking bad
The sopranos
Boardwalk empire
House

Modern family
South park
Community
Spaced
Arrested development
Himym

oz

  • zgrydn  (12.03.15 21:32:47)
dexter.
listede olmayanlara ek olarak person of interest.

  • uuth  (12.03.15 21:33:00)
yazmayi unuttum da bir kriter de su dili cok agir olmasin ingilizce altyazi ile izleyecegim.

  • signore  (12.03.15 21:36:10)
listene bakarak derhal homeland'e baslamalisin diyorum.

  • Golgi  (12.03.15 21:39:30 ~ 21:39:43)
oz..

  • drako  (12.03.15 21:42:37)
en sevdiklerinden yola çıkarak söylüyorum ki Friends. Ayrıca dexter'ı sevmeyeceksin.

  • jihat  (12.03.15 21:47:24)
friends seinfeld'den esinlenir çok. o yüzden komedi izleyeceksen seinfeld

  • alabamalim  (12.03.15 22:00:45)
yazdıkların içinden oz. ama bence friends'i ve (ek olarak) coupling'i izlesen seversin.

  • ta leukippos  (12.03.15 22:01:27)
Dexter, Carnivale, Oz, Six Feet Under, Seinfield, Breaking Bad, The Sopranos izledim.

Oz'u sakin kafayla izlemen lazım hakkını vermek için. Six Feet Underdan sonra izleyip harcamazdım ben olsam. Carnivale felsefesi ağır bir dizi ingilizce altyazılı izlicem kasmasın diyosan onu da ertele. Hem zaten yarım bırakılmış bir dizi. Six Feetten sonra kafa sıfırlamak için Seinfield izlenebilir ama bence izleme. Kızım manyak mısın o olmaz bu olmaz diyosundur okurken ama eleye eleye geliyorum, sabret ;) Dexter boşluğu güzel doldurabilir. Ayrıca Weeds'i de sevebilme ihtimalin var. Çerezlik 20dklık izlenir. Oz'u izlememiş olmanı çok kıskandım.
  • buzbebek  (12.03.15 22:05:09)
game of thrones ve house of cardsı izlemedin mi yoksa en sevdiklerin arasına mı giremediler?

  • benim adim kerim hepinizi severim  (12.03.15 22:22:50)
dexter tabiiki. her ne kadar son sezonlar bozsa da dexter izlemeden ölme bence.

  • feykalade  (12.03.15 22:25:00)
@benim adim kerim hepinizi severim, game of thrones'u kitapları okuduktan sonra izleyince etkileyiciliği kaçtı o yüzden giremedi listeye, house of cards'ı izlemedim.

dexter, oz ve friends öne çıktı. muhtemelen dexter-friends'e birlikte başlarım ayrım yapamadım :)
  • signore  (12.03.15 22:38:12)
deadwood'a başlayın, bence hangisini izleyeyim dedikleriniz içinde en iyisi o. diğerlerini her zaman izlersiniz.

not: carnivale ve firefly izlenmedi. diğerleri izlendi (sevdikleriniz dahil).
  • whimsical  (13.03.15 15:09:53 ~ 15:11:31)
oz

  • zizounij  (13.03.15 19:05:02)