[]

Barış Manço'nun bir şarkısı

vardı, daha öğlen yemeğinde konuşulan bir konudan ya da muhtemelen içindeki bir kelimeden dolayı aklıma geldi ve söylemeye başladım.

ama şu an ne olduğunu hatırlamıyorum. arkadaşım da hatırlayamıyor.

ne olabilir ki? çok yavaş bir şarkı değildi, yani gülpembe, dönence, unutamadım falan değil. ama ne? bi bulduruverseniz ne güzel olurdu.

 
halil ibraam sofrası


  • mülteci isteklerim oldu ara sıra  (11.03.15 13:43:26) 
  • teknikekip  (11.03.15 13:43:50) 
maalesef ikisi de değil :(


  • o degil dee  (11.03.15 13:56:06) 
  • mülteci isteklerim oldu ara sıra  (11.03.15 13:59:56) 
cacık? :)


  • whoosie  (11.03.15 14:00:48) 
bal böceği


  • mülteci isteklerim oldu ara sıra  (11.03.15 14:08:07) 
buldum buldum:

gönül ferman dinlemiyor :)

teşekkürler!
  • o degil dee  (11.03.15 14:14:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.