fahrettin kerim gökay caddesinde kahveci ve optimuma nasıl giderim?

iki soru birden.

bit.ly (google maps linki)

1- şu linkini verdiğim yerin yakınlarında bir kahveci vardı, adını not almayı unuttum. bilen var mı?

2- bu linkini verdiğim yerden optimum avmye nasıl giderim, tercihen iett otobüsleri ile?

1- cafe palas olabilir mi ?

  • t joe  (11.03.15 10:32:28)
emin değilim, sanki kahve de geçiyordu içinde. neyse en kötü cumartesi gideceğim o zaman bakarım.

  • inheritance  (11.03.15 10:39:01)
www.google.com!4m2!3m1!1s0x14cac7a556629dcf:0x9a05a427785b83a

tam lokasyon atayım bari budur heralde ya
  • t joe  (11.03.15 10:41:15)
yok orası değil, verdiğim linkin yakınlarında cadde üzerinde en fazla iki üç blok mesafedeydi. teşekkürler yine de.

  • inheritance  (11.03.15 10:53:22)
1- Kahve durağı diye bir yer var camekanlı muhtemelen orasıdır.
2- geriye doğru yürüyüp çemenzar otobüs durağından 14şb otobüsüne binip yenisahrada inersen direk optimumumun karşısındasın. kahvecinin ordaki göztepe durağında duran otobüsler optimuma gitmiyor.
ama en kısa kolay yol diyorsan direk taksi. 10 tl tutmaz
  • ladonna  (11.03.15 11:22:27 ~ 11:29:12)
1.gösterdiğiniz yerde ikamet ediyorum. göztepe durağının orayı işaretlemişsiniz sanırım. bostancıya giden yönde durağın arkasında kahve durağı var. kadıköy yönünde ise yanlış hatırlamıyorsam sampi ve güllü beyazlı pembeli bir kafemsi yer var.

harita.yandex.com.tr

bu noktadan bahsediyorsunuz değil mi?

2.ben optimuma atatürk caddesinden dümdüz yürüyerek gidiyorum. ama yürümem zor acelem var derseniz minibüs yolundan 202ye binebilirsiniz. başka bir ulaşım yolu olduğunu sanmıyorum.
  • okuyamıyom ben ya  (11.03.15 11:23:50)
kahve durağı evet. teşekkürler.

  • inheritance  (11.03.15 12:41:12)