toplu dvd yazma olayı

şimdi elimde nero ultra süper 7 versiyonu var, ve dvd'ye kaydetmem gereken 500 gb veri var. açlıktan ölecek duruma gelinceye kadar mutfağa gitmeye üşenen bir bünyeyim, anlarsınız her dvd için farklı project açamayacağımı. bunun bir yolu var mıdır? sevgiler

external al

  • bryan fury  (05.07.07 00:11:10)
external derken? doğru anladıysam external dvd yazıcının ne gibi bir faydası olacak ki? external hard-disk diyorsan var o zaten, o da doldu.

  • redlinetheturk  (05.07.07 00:13:50)
hic ugra$ma, ikinci bir hard disk al. ciddiyim. daha az masrafli olur.

  • katafalk  (05.07.07 00:21:26)
bugünkü kampanya ilgini çekecektir:

www.bendeistiyorum.com

Freecom 500 Gb Taşınabilir Usb Harddisk
259.99ytl + 3.5ytl kargo
  • spinapubica  (05.07.07 00:33:33)
yine teşekkürler fakat hard disk her alete takılmıyor, illa da dvd takılmam lazım anlayacağınız :)

  • redlinetheturk  (05.07.07 01:28:17)
mesaj da atmıştım.
"disk backup" denen herze var, ama sadece bir diskin tamamının backup'ını almanı sağlıyor. bu backup içinden istediğin herhangi bir dosyayı almak biraz sıkıntı yaratabiliyor.

  • spinapubica  (05.07.07 10:56:05)