en iyi diş implant markaları ve fiyatları ayrıca acı var mı?

malum üzere alt dişlerimden iki adeti noksan ve implant yapılması gerekmekte.

1-hangi marka iyidir?
2-fiyatları ne kadar?
3-yaptıranlar için acı var mı?

3- acı yok rocky
2-700 yüro ilk etapta taktıgı civi. sonra üstüne diş gorunumde olan seyi takio onun fiatını bilmiorm.

  • all girls dream  (10.03.15 21:47:32)
straumann ne yaw sanki klasik müzik sanatçısı :D

  • sifirdokuzucuolanvarmi  (10.03.15 21:50:39)
morarma şişme oluyor mu kaç gün sürüyor ağrılar

  • sifirdokuzucuolanvarmi  (10.03.15 22:01:21)
agrı olmuyo hacı. bi ilaç vardı viagra gibi apranax ford onu verio o da sismesini engellio. bana götten ignede vermişti bu arada.

  • all girls dream  (10.03.15 22:09:51)
bi hafta yemek yerken zorlanabilirsin. dikis var diye o da.

  • all girls dream  (10.03.15 22:10:22)
1-2) straumann yaptırdım ben üniversite diş hastanesinde. isviçre markası olduğu için euro ile ödeniyor o yüzden çok fark yoktur fiyatında. tek azı dişi için set 410€ civarında. üniversite diş hastanelerinden randevu alırsanız 1500-1700tl civarı yaptırabilirsiniz protezi dahil. özel kliniklerin daha pahalı olması normal tabi.

3) implant çivisini taktırdıktan sonra bir hafta falan baya ağrı yapıyor kemiği deliyorlar sonuçta boru değil. arvales'i çakıp hayata mutlu mesut devam ediyorsunuz. başka yolu yok. dikişler alındıktan sonra hiç bir sıkıntı olmuyor
  • argent dawn  (10.03.15 22:11:24 ~ 22:23:43)
@neferkitty

valla ben de batıdental'e doğrudan ödeme yaptım hastaneler implant ödemelerini almadığı için bana verilen fiyat euro üzerindendi. fiyatların ve implant çeşitlerinin olduğu bir koçan vardı malzeme istek formu gibi orada da euro üzerindendi. belki hastaneyle anlaşmasından dolayı falan olabilir o konuyu çok iyi bilemeyeceğim. üstteki girdiyi de düzenliyorum yanlış bilgi vermemek adına uyarmanız üzerine
  • argent dawn  (10.03.15 22:17:54 ~ 22:18:36)
yahu bana kaça patlıycak türk lirası olarak özel de iki implant

  • sifirdokuzucuolanvarmi  (10.03.15 22:23:39)
3500 e olay bitiyosa iyi. başka masraflar olmuyor değil mi

  • sifirdokuzucuolanvarmi  (10.03.15 22:36:55)
abi daha 2 yıl önce çektirilmiş diş de kemik az olması mümkün müdür?

  • sifirdokuzucuolanvarmi  (10.03.15 22:45:19)
mümkündür tabi. 2 yıl la. illa kemik erimesi gerekmez üst çenedeyse sinüs sarkabilir vs..

  • coolagabey  (10.03.15 22:54:21)
kardeşler bana şu süreci kelimesi kelimesine anlatır mısınız. kimisi vida sıktırdım kimisi her ay gittim iyileşme vidaları için demiş. her gün doktora kontrole mi gidecem lo

  • sifirdokuzucuolanvarmi  (10.03.15 23:01:15)
kendim için olanı anlatayım, tek implant alt azı dişlerinden birine yapıldı;

1) diş çektirdim
2) üç ay iyileşme süresi
3) kontrol, rontgen, çene cerrahisi ve protez bölümlerinden hocaların kontrolü implanta onay verilmesi
4) çivinin yerine koyulması (en büyük operasyon bu)
5) 1 hafta sonra dikişlerin alınması
6) 1 ay sonra kontrol
7) çivi operasyonundan 3 ay sonra son kontrol
8) uygun bir zamanda protez için ölçü
9) protezin takılması
  • argent dawn  (11.03.15 08:34:11)