Yarın izmir'de ne yapayım?

Tüm günüm boş. Geçen hafta kordon'dan konak'a yürüdüm, vapur ile karşıyaka'ya geçtim, orada biraz gezip eve döndüm. Özellikle kordon ve konak arasında çok enteresan tipler vardı gündüz. Yalnız olduğum için de arkadaşı ve sevgilisiyle gezenlere bakıp canımı sıktım iyice. Pek sosyal bir tip değilim ama buna rağmen kalabalıkta yalnız hissediyorum bazen. Buna çözüm aramıyorum da asıl soruya cevap bekliyorum, yarın ne yapsam?

basmaneden kemeraltina yuruyebilirsin gorebilecegin en ilginc tiplere burada rastlayabilirsin.

  • enaz3kedi  (10.03.15 19:18:29)
kızlar ağası hanı var, orada avluda oturup kahve içebilirsin. kemeraltı ilginç bir yer bence, şöyle bir dolaşıp o kalabalıkta kaybolabilirsin. sonra asansöre gidebilirsin. zaten yürüme mesafesinde.
sahilde yürüyebilirsin işte. bu bile yeterli bence.

  • şubatsonrası  (10.03.15 19:34:01)
asansör'e git, manzarayı seyret.
oradan konak'a geri dön, atla metro'ya bornova'ya git. üniversiteli arkadaşların arasına karış, küçük park'ta bir şeyler iç.

  • teknikekip  (10.03.15 19:39:10)
Efes'e ya da Bergama'ya git. Yanına da bir Homeros destanı al, tiyatroya otur oku. Yanına ceket de al, üşüme.

  • noli me tangere  (10.03.15 20:02:17)
Kemer altında önce "kemer6" da akya balığı ye sora meşhur şambalicide şam bali ye üzerinede Türk kahvesi göm sora pisikletle alsancağa geç Cafe del mundaya git öğlen baveyra sı çak bi tane ohh miss

  • amonaki  (10.03.15 23:37:24)