İzmirliler bakabilir mi?

Ramazan bayramının ikinci gününden başlayan üç dört günlük bi tatil yapmak istiyoruz İzmir'de. ama bayram olacağı için her yer çok kalabalık olacak. O yüzden nispeten sakin, denizi güzel bi yer arıyoruz. Başka tarih ayarlayamıyoruz maalesef çünkü tam bayramın ikinci günü Türkiye'de olucaz.

Önerilerinizi bekliyorum.

Seferihisar olabilir bak denizi güzel ama girebilir misiniz bilmem şahsen ben girmem deniz soğuk daha

Seferihisar da otellere bakın derim
  • indescribable  (10.03.15 09:02:38)
(bkz: Urla)
Google hz. urla otelleri yazın epey yardımı dokunur.

  • my name is faith  (10.03.15 09:09:14)
karaburun, mordogan taraflarına bakın oralar sakin olur

  • mirty  (10.03.15 09:36:42)
bayram sebebiyle her yer kalabalik olacaktir. seferihisar/sigacik tavsiye edilir.

  • enaz3kedi  (10.03.15 10:16:33)
eğer aradığınız herşey dahil konsepti ise izmir bölgesi pek uygun değil. ancak gezmeli tozmalı, arada başka yerlerde kalmalık bişeyler arıyorsanız alaçatı'da kalarak her gün başka bir yere gidebilirsiniz. bütün günü geçirebileceğiniz güzel beach'ler var yarımadada. bir gün seferihisar, bir gün urla, karaburun vs gezilebilir. buraların pek görülesi yerler olmadığını belirtmekte fayda var. deniz kenarında kötü şekilde turistikleşmiş kasabalar.

  • screamshot  (10.03.15 10:41:51)